Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztikánál, vagy epehólya...

Hasplasztikánál, vagy epehólyag műtétnél tesznek be katétert? Csak kíváncsi vagyok. Ha a beteg nem akar, akkor pelenkát tesznek rá?

Figyelt kérdés
f

2012. máj. 6. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasplasztikánál nem katétereznek.

Pelenkát azt tuti nem kap a beteg semmilyen műtét után katéter helyett

2012. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Minden műtétnél, ami 20 percnél tovább tart, tesznek be katétert. Hasplasztikánál, epehólyag műtétnél is. És nem kérdezik meg, hogy akarod-e.
2012. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha a beteg ebbe nem megy bele, mert nem akarja, és a műtét szükséges, akkor mi van?
2012. máj. 8. 21:14
 4/9 anonim válasza:
Miért ne menne bele? Öntudatlanul bepisilni egy műtőben nem megengedhető, a pelenka pedig nem kivitelezhető. Soha nem találkoztam még olyannal, aki ez ellen ágált volna.
2012. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert mondjuk be van gyulladva a pénisze, mondjuk mert felfázott kicsit, vagy egyszerűen nagyon érzékeny lent, vagy más baromság. és nem akarja a fájdalmat. de ez csak feltevés.
2012. máj. 9. 13:23
 6/9 anonim válasza:
Férfiaknál hova rakják a katétert?
2012. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kel félni a katétől. Ha félsz akkor mond meg nekik hogy akkor dugják fel amikor már elaltatak. ugy nem érzed amikor fel dugjak. Csak aszt érzed amikor ki huzák.
2012. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem 10 napja volt hasplasztikám. Én is nagyon féltem tőle, de egyrészt kicsit sem fájt, másrészt meg nagyon jó volt, hogy műtűt után nem kellett kacsázni. A szobatársamnak nem raktak be és óránként csöngette a nővért szegény és nagyon kellemetlen volt neki. Nekem másnap kivették amikor már stabilan ki tudtam menni és semmi gondom nem volt. Mindenkinek ajánlom :)

2012. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyik sem indokolja, hogy ne tegyenek be katétert. Férfinak, nőnek egyaránt a húgycsőbe vezetik fel.
2012. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!