Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan aki a fenekébe...

Van olyan aki a fenekébe rakat szilikont?

Figyelt kérdés
láttam filmbe hatalma fenekű néger lányokat.az szilikon, vagy mitől olyan? L
2009. jún. 26. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt a tévében, hogy ilyen is van. Mondjuk a néger lányoknak lehet, hogy természetes...
2009. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nemtudom azt hogycsinálják.de elárulhatnák a titkát:)
2009. jún. 26. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van!
2009. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, de a néger lányoknak általában ilyen alapból, széles a csípőjük is
2009. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon évente kb. 2-en rakatnak be fenék implit. Nagyon nem szép, a néger láynoknak olyan a feneke. Szerencsések. Monique Covet-nek van! Nézd meg, nekem nem tetszik. Sok edzéssel lehet kerekíteni a feneken. :)
2009. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Uncsi tesómnak is nagy a feneke, és 100% természetes!! :)

De sztem tök undi, h implantátumot rakatnak be.. És ha 1x történik velük vmi baleset és kilyukad, v megreped az implantátum mit csinálnak??Betokosodik utána elrákosodik.. Áhh fujj. Belegondoltam és kirázott a hideg!! :S

2009. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy van, és természetes, hátrafelé szépen kerekedik.


Ez meg nagyon gázul néz ki, biztos nem minden implantátum ilyen okádék. De ez a nő alapból borzasztó alakú. Mint etgy sáska mellekkel...


[link]

2009. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állítólag Beyoncénak is van!! Attól van ilyen darázs dereka meg feneke vagy mi..
2009. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cöhh én örülnék, ha kisebb lenne, ezek meg nagyobbítják? Egyenek inkább zsíroskenyeret, az olcsóbb xD Utálom a műnőket. 16/l
2010. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, az a baj, hogy nem mindenki oda hízik.

Én sem, sajnos...

És ha lenne rá pénz, lehet, hogy megcsináltatnám, de nem biztos, mert volt vmi sztár (egy csaj), aki meghalt tőle...

2010. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!