Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi az a csőmell? Lehet nekem...

Mi az a csőmell? Lehet nekem is az van?!

Figyelt kérdés
Hát olvastam a csőmellről véletlen, a neten keresgéltem és rátaláltam. Eddig azt se tudtam hogy létezik. Akkor nincs sok nyúlásnyom a mellemen és a két mellem között sincs anyira nagy méretbeli külömbség de a bimboudvarom is nagy és barna és az egyik nagyobb mint a másik de nem sokkal. Ez már valószínű csőmell, vagy rendes szép mellem lesz csak még nő és addig lyen csőmell formája van? Kérlek segitsetek mert most eléggé megijedtem ! 12L
2012. júl. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Majd 22 évesen ráérsz megijedni.

Addig nő a melled, illetve az alakja gyakorlatilag életed végéig változhat. Egyelőre a jó irányban.

Aztán majd jön a gravitáció. :)


Még csak most kezd el nőni. Teljesen természetes, ha így néz ki.

Még egy év, és formás kis körte, vagy alma lesz belőle.

Sportolj, hogy kellően izmos legyél, a mellizom sem ciki, és remekül alátámasztja. Évekig hálás leszel magadnak, ha odafigyelsz arra, hogy a bőröd szép maradjon, ne kezdjen el megszakadni a hirtelen növekedéstől a melleden. A terhességi csíkok megelőzésére készített krémek pont erre valók.

2012. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi választ:)
2012. júl. 2. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még bőven fog változni a melled, nyugalom :)
2012. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
2012. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok:

nem a mell plasztikára gondoltam megoldásként, csak olvass utána és még képet is kapsz milyen a csőmell. neked még úgyis fgo változni egy csomót. ne ezen idegeskedj hanem azon, hogy elérd a céljaid az életben.

2012. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%
Ha hiszel az ilyesmikben, megpróbálhatod az agykontrollt. Elvileg lehet vele befolyásolni a kinézetünket.
2012. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!