Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Igazi vagy plasztikázott a...

Igazi vagy plasztikázott a melled? Ha igazi, meg vagy vele elégedve? Ha megtehetnéd, akkor megműtetnéd? Ha plasztikázott, akkor szilikon vagy sóoldat? Hány köbcentis?

Figyelt kérdés
kort is írjatok.
2009. júl. 19. 18:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
18L vagyok és eredeti a mellem és undorítóan néz ki, de nem fogom megcsináltatni, mert nem szeretném, hogy nagy legyen. így ronda, de legalább nem nagy.
2009. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%

Igazi

Nem vagyok vele megelégedve

Ha tehetném megmuttetném, és meg is fogom...

Olyan mutétre gondoltam, ahol pl. a combomból vagy fenekembol veszik ki a zsírt (mert van mit) és a mellembe operálják át.

2009. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Igazi

Szeretem és szépek,nem nagy nem is kicsi!Pont jó

17/L

2009. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
igazi. a formájával és a keménységével elégedett vagyok, de lehetne egy kicsit nagyobb is.
2009. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
83%
Igazi és nem műttetném meg semmiért, mert elégedett vagyok vele. Kiszolgált három gyermeket, jóllakatta őket, párom pedig igazán szépnek találja. Lánykoromban túl pici volt, most pont jó 37/N
2009. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Elsőnek: van nagyon pici, alacsony profilú implantátum is. Senki nem veszi észre, hogy mű. Ha nem vagy vele megelégedve, nem vetkőzöl le más előtt, nem öltözködsz nőiesen, akkor neked megérné megcsináltatni.
2009. júl. 19. 19:23
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Igazi, a méretével nincs semmi baj(D-s és E-s melltartómérettel hogy is lenne:)

Kicsit lehetne feszesebb, de az sem vészes igazán...

Szóval mondhatjuk, hogy ki vagyok békülve a melleimmel :)


Szilikont biztosan nem rakatnék be, így is kénylemetlen néha a mérete, viszont elképzelhető, hogy kb 40 évesen talán felvarratom.

21/L

2009. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok - Hát nincs annyi pénzem :) És nem okoz nekem gátlásokat. Mármint tényleg nem hordok nőies ruhákat meg nem mutogatom magam, de ez engem nem zavar, nem az én stílusom a melleimmel való foglalkozás... Más is elég ronda rajtam, nem csak a melleim.
2009. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ha nem zavar, akkor az más. :)
2009. júl. 19. 19:36
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
az enyémek is igaziak.és megvagyok velük elégedve,91-es a mellbőségem,pedig vékony vagyok,de feszes, kerek mellek és szépen állnak, igaz gyakran mellizomgyakorlatokat szoktam csinálni,de azt hiszem,hogy ezt a genetikának is köszönhetem.Ja és ha majd az idő múltával nem fognak már tetszeni,akkor nem zárkózom el a szilikontól sem :))
2009. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!