Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kit ajánlanátok mellplasztikár...

Kit ajánlanátok mellplasztikára? Tapasztalatból, személyes vagy környezet. Érveknek is örülnék.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sok ilyen kérdés volt, de hátha más is válaszol (persze olyan is érdekel aki már válaszolt ilyesmire).

Azt is írjátok meg légyszi, hogy kisebbítés/nagyobbítás/felvarrás...


2009. júl. 20. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Karvász Tamás, ő nagyon jó mellplasztikában, csak őt szoktam ajánlani.
2009. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülök a kérdésednek,és is pont ez akartam feltenni. Ha nem gond lesekedek a válaszok után. Amúgy mennyi idő a műtét,milyen árban van és mennyi a "gyógyulási" idő? Te tudod ezeket? Érdekelne...Nekem ngyobbítás és felvarrás lenne.
2009. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha nem jön ide válasz akkor azért pár nap múlva tedd fel Te is, hátha...:)


Ha megnézed különböző plasztikai sebészek, klinikák honlapjait, ott fel szoktak tüntetni ilyen infokat... Olvass el többet is, vonj átlagot.:)

2009. júl. 21. 13:41
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja és ár persze nem nagyon van kiírva, de úgy emlékszem volt ahol azt is láttam, de ebben én sem vagyok biztos... Gondolom amúgy is sok mindentől függ.


Nekem is az kéne ami Neked.

2009. júl. 21. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mellnagyobbitásom volt 4 évvel ezelött Dr Gáspár Levente,Budapest
2009. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!