Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kisajakplasztika? Ciki?

Kisajakplasztika? Ciki?

Figyelt kérdés

Még csak 14 éves vagyok (ne nézzetek emiatt le és rendes válaszokat szeretnék).

Nos az a problémám, hogy a kisajkaim nagyon kilógnak. 3-4 cm..ami kint van. Szűz vagyok és emiatt nem is mernék lefeküdni egy fiúval sem amég nem műttetném meg magam. 18 évesen elszeretném végeztetni a műtétet, csak aki tud valami tapasztalatot az írja le ;)

Engem annyira zavar, hogy strandra sem mentem el a nyáron, cica nacit sem veszek fel, mert "kidudorodik" vagy hogy mondjam... nődokihoz is mennikéne mert hátul medencéztem és elkaptam valamit, és betegesen félek elmenni. Nem a divat "babapunci" miatt akarom megcsináltatni majd, hanem mert emiatt észrevettem hogy visszahúzódóbb is lettem és észrevették a szüleim is hogy nem járok ugy el itthonról...

Nagyon szégyellem és zavar..


2012. aug. 18. 04:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
esetleg küldj képet róla és könnyebben lehet tanácsot adni
2012. szept. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nézd... mikor először olvastam róla, hogy a nagyobb punci "gáz meg ciki", akkorra már 3 pasival lefeküdtem és egyik se reklamált. Most 27 évesen a negyedik - remélhetőleg végleges - pasim szintén imád úgy, ahogy vagyok. És én sem vagyok elégedetlen, hogy mekkora felületen élvezem az érintéseit. Én azt mondom: nagy punci, nagy élvezet. :)
2012. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szia!

Nehogy megműtesd! Vannak férfiak akik ez imádják.....tudom, hogy még csak 14 vagy, de egy ilyen az orális sexben nagyon izgató tud lenni....na meg a látvány is ahogy az ott körbeöleli.

Szóval próbálj meg kicsit férfi aggyal gondolkodni!

A melledet se műtesd meg mert túl nagy, és zavar a futásban! ;)

Hidd el, szerintem ez inkább szexepil mintsem hátrány.

28/F

2012. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nehogy megcsokítasd magad, és főleg ne önként, most még fiatal vagy, és persze, hogy rád is hat a babapunci mánia, és a babakukis fiúkák fikázása, de majd később rájössz, hogy ez így nőies, és nem úgy ha nincs ott semmi, csak egy "vágat". Úgyhogy ne aggódj. Úgy szép hogy van .)

31F

2012. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha a biciklizésben zavar, akkkor rossz nyerget használsz. Jó nyereg nem töri a puncit, bármekkora is, mert az ülőgumóknál (értsd: a csontos részen) támaszt alá. Szóval ha ez zavar, cseréld le a nyerget!
2012. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!