Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szedhetek mellnagyobbítás...

Szedhetek mellnagyobbítás előtt fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbításra készülök, igaz még nem most, hanem pár hónap múlva. Viszont a párom azt szeretné hogy szedjek fogamzásgátlót. Nem tudom mit tegyek. Kezdjek el gyógyszert szedni? Viszont félek hogy rossz hatással lenne a plasztikára.
2012. szept. 12. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Hölgyem! Ön a lehető legjobb helyre fordult.

Amennyiben érvényes a TB kártyája, ezen az oldalon rengeteg nőgyógyász és plasztikai sebész értelmesebbnél értelmesebb válaszát fogja olvasni.

2012. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tud értelmes választ adni, akkor ne szóljon hozzá...köszönöm.
2012. szept. 12. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
A válasza teljesen értelmes volt az elsőnek.. Ugyanis baromi szar helyen kérdezel, mert valszeg a kutya nem tudja... kérdezd meg az orvost bakker.
2012. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig csak olyat hallottam, hogy minimum egy hónappal a műtét előtt abbahagyják a szedését, mert amint látod a tájékoztatóban is, növeli a trombózis kockázatát.


De amúgy tényleg, miért nem orvostól kérsz tanácsot. Most nagy komolyan leírhatnám én is, hogy á igyál herbateát meg végezz guggolás gyakorlatokat és jó lesz, akkor elhinnéd? Azért ilyeneket az orvosodtól kérdezz....

2012. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!