Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítása?

Anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha leszeretném szedetni az egyik anyajegyemet és elmegyek orvoshoz az első alkalommal már le is szedik? vagy többször kell menni és milyen vizsgálatokat csinálnak! És hogy meddig van bent a varrat,, és utána írnak -e gyógyszert!
2012. szept. 28. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Először csak egy sima vizsgálat van. Megnézi a doki h hol van, h lehetne leszedni, stb. Ezután kapsz egy időpontot, általában 1 hét szokott lenni, kórház függő. Visszamész az adott időpontra, megvárod míg behívnak, levetkőzöl, attól függően h hol az anyajegy, felfekszel a műtőasztalra, érzéstelenítenek, és 10 perc alatt kész is vagy. Ezután a varrat 5-7 napig szokott bent lenni, ezért a műtét után 1 héttel vissza kell menni, és kiszedik. Nekem így történt mind a 2 anyajegy leszedés.

Gyógyszert nem hinnél h kapnál. Lehet venni a gyógyszertárban olyan krémeket, amik segítenek a seb gyorsabb gyógyulásában, de én nem vettem. Sokáig meglátszik majd a varrat helye, nekem kb 2 évig látszott, azóta viszont szépen eltűnt. Nekem az arcomról varázsoltak le kettőt.

Van olyan kórház is, ahol a műtét előtt mindenképp vérvételre kell menned. Nem tudom h nálatok is szokás-e.

2012. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a börgyógyász megnézi és ha azt mondja le lehet szedni akkor elmész a sebészetre ott kapsz időpontot és leszedik. Nem a bőrgyógyász szedi le hacsak nem lézeres vagy égetéses módszerrel is le lehet szedni. Ha kimetszik azt mindneképp sebész csinálja.
2012. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt még, h az anyajegyet elküldik szövettanra, és az eredményért vissza kell menni. Megnézik h nincs e rákos elváltozás, vagy ilyesmi, ez amolyan kötelező dolog.
2012. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Nekem is az arcomon van! és remélem letudják szedni mert a számalat van baloldalt és 1 centire van a számtól :(
2012. szept. 28. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán leszedik azt is:) Nekem az egyik a bal arcom közepén volt, a másik pedig a jobb oldalon, a fülem alatt, az állkapocs végénél. Észre sem fogod venni, úgy elérzéstelenítik. Mondjuk neked annyiból rosszabb lesz, ha varrat lehet feszülni fog majd, ahogy beszélsz, eszel stb. Attól függ mekkora vágás lesz.
2012. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy zavaró anyajegyem. Jobb oldalt a szám sarkától 5 mm-re! Csak még nem vagyok 18, hogy megműtsenek.:(
2012. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-off-

Utolsó,18 év alatt is leműtik.Rólam 14 évesen szedtek le kettőt./Kell vinni magaddal szülőt is./

2012. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
off: utolsó: tudom, csak anyu nem engedi hogy 18 alatt megműtsenek egy ilyen plasztikai műtét miatt
2012. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!