Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hajbeültetés & "magas" homlok?

Hajbeültetés & "magas" homlok?

Figyelt kérdés

Eléggé magas a homlokom, és fejformám is "egyedi", így nem szeretek rövid hajat hordani. Mindig félhosszúra vágatom, a homlokomba fésülve, de őszintén szólva nagyon sok vele a gond, nem áll jól, stb.

Szerintetek lehetséges pár centivel "lejjebb vinni" a haj határát? Nálam ez nem kopaszodási probléma, meg amúgy elég sűrű a hajam, egyszerűen csak így nőtt (illetve nem nőtt...).

Lehetséges olyan helyre hajat beültetni, ahol előtte soha nem volt? Amúgy fiú vagyok.



2012. okt. 9. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet ott is hajbeütetés... és ott is vannak pici apró pihék csak azok nem látszanak

én naponta borotváltam ott és képzeld, egy idő után lett hajam! igaz hogy rövidke "babahajak" de így még mindig jobb mint az a nagy kopasz homlok

2012. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Úgy tudom, hogy lehet, de érdemes megkérdezni tőlük. Ingyenes az e-mailes és a személyes konzultáció is.

[link]

2012. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!