Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítása veszélye...

Anyajegy eltávolítása veszélyes? Kb 2x3 cm -es. Hogy fog kinézni műtét után? Lyuk lesz helyébe?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta hogy olyan nagy gyökere van hogy nem lehet kivágni, luk lesz a helyében, meg hogy olyan nagy hogy össze se tudják húzni a bőrt. Ez igaz? Megcsináltassam vagy hagyjam inkább?
2012. okt. 18. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy marad lyuk. Ennl sokkal nagyobb dolgokat is ki/le operlnak s mgsem marad lyuk hanem csak egy csik, nekem egy alig lthato csik maradt, de nekem amugym is jo a sebgyogyulsom.
2012. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nagy anyajegyem, egy piros folt maradt utána (kb 5-6 éve vették le)Hát jobb, mint a nagy barna bibircsók.
2012. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem is levettek egy anyajegyemet, ugyan az enyém nem volt ilyen nagy, és nekem csak egy vékony heg maradt, ami kicsivel hosszabb, mint az anyajegy átmérője volt. De egyik ismerősömnek volt egy ilyen nagy anyajegye, és neki sem maradt helyette lyuk. Szerintem ha nagyon zavar az anyajegy, akkor csináltasd meg, egyáltalán nem kell tőle félni, nem veszélyes, nekem kb. 10 percig tartott az egész.
2012. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol/ Melyik testrészeden van?
2013. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!