Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 13 éves vagyok, tyúkmellkasom...

13 éves vagyok, tyúkmellkasom van. Nyáron fogok kés alá feküdni, többi lent (? )

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy milyen nyomok maradnak a műtét után? feltűnő lesz, h tyukmellem volt?

vagy ha szép mellizmokat fejélesztek rá egyáltalán nem fog látszódni?

értelmes válaszokat előre is köszönöm :)



2012. nov. 2. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem fognak 13 évesen esztétikai problémával megműteni.
2012. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

van akinek egészségügyi gondot is okoz, légzésproblémát, tüdő kérosodást. Ilyen esetben kötelező a műtét.

Kérdező: Ezekről az orvosodatkérdezd meg.

2012. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem. És a tüdőprobléma asszem a tüdőtágulás szokott lenni.. szerintem nekem nincs ilyen.. na mindegy, azért köszönöm a válaszokat
2012. nov. 2. 15:47
 4/16 A kérdező kommentje:

jah,és nem valami kicsi az elváltozás, nagyon zavar, ha oldalról nézzük nagyjából 5-6 cm-re is kidudorodik.

ezért szeretnélm megműttetni,mert ekkora elváltozásnál még ha mellizomra gyúrok sem fog egyáltalán eltűnni.

2012. nov. 2. 15:53
 5/16 anonim ***** válasza:

A heg biztosan meglátszik majd, de érdemes vállalni a műtétet. Itt egy videó, a srácnak is komoly tyúkmellkasa volt, és milyen jól helyrehozták.


http://www.youtube.com/watch?v=27xnMrw2EcA&feature=plcp


Amúgy "pectus carinatum" kifejezésre rákereshetsz a neten, és láthatod a másoknál elért eredményt.

2012. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2012. nov. 3. 11:01
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem pontosan ugyanígy néz ki
2012. nov. 3. 11:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor legalább van valami támpontod! :) Volt ebből valami hátrányod egyébként?
2012. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hát sajnos nagyon pszihésen fogom fel, strandra az elmúlt 3 évben szégyelltem kimenni, 1-2 alkalommal voltam kint, pópóban rosszul érzem mahgam, mert feltűnő a kis dudor, ezért még nyáron is pulcsival próbálom takarni... nagyon szégyenlem ezt a "betegséget" bár vannak akik aztmondják hopgy nem feltűnő :/

szóval csak szorongást váltott ki nálam,és úgy érzem(mivel már kezdek érdeklődni komolyan a lányok iránt), hogy soha senkinek nem fogok így tetszeni :/

2012. nov. 3. 16:18
 10/16 A kérdező kommentje:
ezért akarom nagyon a műtétet.
2012. nov. 3. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!