Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen volt a mellnagyobbító...

Milyen volt a mellnagyobbító műtéted? Mennyire fájt? Utána mennyire fájt?

Figyelt kérdés

Vki csináltatta-e altatás nélkül,helyi érzéstelenítéssel?

Bármilyen saját tapasztalatot megköszönnék.Légyszi csak olyan írjon,aki keresztül ment rajta!



2012. nov. 18. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, ha még érdekel..nekem volt, altatásban csinálták, akkor ugye nem érzel semmit,de utána iszonyatosan fáj,de adnak fájdalom csillapítot.Kb 2 hétig rossz, de ki lehet bírmi,és szerintem megéri :)De arra számíts, hogy csak hanyatt tudsz feküdni amíg gyógyul,de ha lefekszel utána alig bírsz felkelni,mozogni is alig tudsz majd, tehát jó ha lesz a közeledben aki segít.

Aztán rá 2 évre akartam egy kicsit nagyobbat,azt már helyi érzéstelenítésben csinálta a doki,de az el lett szúrva,utána már más dokihoz mentem, egy nagyon kedves,ügyes doktornőhöz,aki rendbe tette végül,hát volt egy véleménye arról,hogy csak érzéstelenítésben cserélte ki nekem az előző doki.

Úgyhogy ha rászánod magad, menj nyugodtan,meéri :) csak óvatosan a dokikkal meg a választható implantátumokkal!

2012. nov. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fájdalmas volt eleinte, de nekem a dokim ajánlott egy nipple care nevezetű mellápoló krémet, amivel kentem a műtét utáni két hónapban.. Ez jó volt a hegekre meg a fájdalom ellen is..
2012. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenki!
2012. nov. 28. 22:44
 4/6 anonim válasza:

Melyik doki a legjobb szerintetek mellplasztikában?

/nagyobbítás+felvarrás/

2013. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Huszta Andrea válasza:

Szia!

Én decemberben csináltattam mellnagyobbító műtétet ami nagyon jól sikerült,hisz a legjobb orvos csinálta:)Dr Kárász Tamás. Csak olyan műtétbe menj bele ahol altatnak!Két hétig bizony fáj,és nagyon semmit nem tudsz és nem is lehet csinálnod nehogy az implantátum elmozduljon.Szükséged lesz a családod segítségére:)De szerintem megéri,legalábbis nekem megérte 3 gyerek után visszakaptam a melleimet:)

2013. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En 13 napja hogy csinaltattam a melleimet de meg mindig nagyon fajnak föleg eszaka szur nem tok aludni.Duzzatak es feszülnek.
2013. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!