Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolításra férfit...

Anyajegy eltávolításra férfit vagy nőt választanál, adjunktust vagy főorvost?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:26
 1/8 DarkTemplar válasza:
Az mindegy. A lényeg hogy maszeknél csináld és ne plasztikai sebésznél, mert nagy az esélye, hogy nyoma marad. A lézeresnél ritkábban marad heg. Az meg nem valószínű, hogy rákos vagy.
2013. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A rák miatt, mert nem lehet tudni, biztos, hogy nem lézereztetném, mert abból nem tudnak a későbbiekben szövetmintát venni, így van esélye az áttét nem észrevételének. Nekem szedte már le magánorvos is és SZTKs is, egyik se volt főorvos, előbbi kb. 40 éves férfi lehetett, az utóbbi 60 éves, nő. Egyiknek sincsen nyoma így 4 hónap után. Előbbi a mellkasomról szedte le, utóbbi a tarkómról. Elég sok varrat volt bennem, szakértő ismerősök szerint feleslegesen, kicsit varas is volt utána, aztán piros, középen heg, ma már semmi.

Tehát mindegy, mert orvos függő. Hol van az anyajegyed?

2013. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is hallottam h jobb kivágni és rákszűrésre vinni. felkaromon van a könyököm felett 3cm x 2cm-es ovális alakú. elég nagy:(
2013. jan. 9. 19:50
 4/8 DarkTemplar válasza:
Orvosfüggő. Az ismerősömnek 50-es nő csinálta sztk-ban és kétszer akkora lett a keloidos hege, mint az anyajegy volt. Neki is a felkarján volt.
2013. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DarkTemplar válasza:
Ja és azt eltüntetni..hú..
2013. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hermafrodita professzort.Az már mindegy hogy ért-e hozzá vagy sem.Igaz?
2013. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nővel szívesebben műttetném magam, ehhez képest engem három férfi és egy nő várt, és ebből kettő pasi volt az orvos és ők végezték a kimetszést. :D És az egyik főorvos volt.


Egyébként a lényeg, hogy szépen végezze a munkáját, és hogy ne legyen bunkó, persze.

2013. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Mayo klinikáról hozatnék egy orvosi teamet. Kerül, amibe kerül. Egy anyajegy nem vicc.
2013. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!