Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van olyan, aki házasság alatt...

Van olyan, aki házasság alatt vállalkozott mellnagyobbításra? Mit szólt hozzá a férj?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Én ismertem egy ilyen nőt. A férje otthagyta, mert zavarta a "műmell."
2013. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
72%
En meg akarom csinaltatni mert szules utan nagyon csunya lett.Akarunk majd meg babat szoval csak utana de nekem kifejezetten orul neki a parom sot o javasolta mert mindig elegedetlenkedtem persze o igy is szeret de nekem ez nagy trauma....
2013. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
ismerek :) és a nő sokkal jobban szereti magát és ez a férjnek is tetszik, hogy látja, hogy a felesége boldog és, hogy elfogadja magát... nekem, ha lesz rá lehetőségem megcsináltatom... de ne feledd, hogy magadért tedd és gondolkozz rajta sokat mert olyat is ismertem, aki megbánta.. én már 4 éve készülök rá :) egyszer össze fog jönni bizom benne... :)
2013. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Szoptatás után rendbe fogom tetetni a melleim. Nem lesz műmell, meg semmi szilikon, csak felvarrás. Ennyi kell ahhoz, hogy a férjemnem újra szép legyek, és ne egy szottyadt laposmellű, szégyellős, kisebbségi komplexusos nő, csak azért, mert szültem, és elcsúnyult a mellem.
2013. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
13%
Ismerek olyan házaspárt, ahol sor került ilyen műtétre. A férj örült neki nagyon, de hogy őszinte legyek, inkább a feleségének állt volna jól.
2013. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
En megcsinaltattam szülesek utan. Csak annyi szilikon lett beletetve ami muszaj volt. 75B-s volt szüles elött, mütet utan 85A-s lett. Nekem az volt a bajom vele, hogy nagyon csunyan megerezkedett, inkabb hasonlitott egy tejes zacskohoz, mint egy nöi mellhez.... Teljesen termeszetes es nagyon szep munka. En nagyon nem bantam meg, a ferjem meg örül neki, hogy vegre kepes vagyok elfogadni magam es nem csak zsak ruhakat hordok....
2013. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Anyu. Ő is körte alkat mint én, és amikor beszéltem a kisebbségi komplexusomról, miszerint kikészít, hogy apró mell kell ahhoz, hogy vékony legyen a lábam, akkor mondta, hogy neki erről az érzésről szólt az egész élete. Aput 19 évesen ismerte meg, és tudta, hogy Apa mennyire nagymell-párti, pedig igazából sosem hozta fel, így kikészítette ez a kisebbségi érzés. 30 évesen csináltatta meg, születésem után, mai napig élete egyik legjobb döntésének tartja.

Azt mondta, hogy igazából annak ellenére, hogy Apu mennyivel jobban preferálja a nagy mellet, különösebben sosem zavarta, hogy neki kicsi van. Vagyis szerette őket, ő úgy érezte. Amikor megcsináltatta, elárulta, hogy igazából a szeretkezéseik száma jóval megnőtt, mindkettejüknek nagyon tetszett az eredmény, főleg, hogy Anyu többet nem volt szégyellős, sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb lett, és ez Aput is boldogabbá tette.

(Ennek ellenére én nem szeretnék műmelleket. Kezdem megszeretni őket. Bár ha borogatnánk őket, talán begyógyulnának.: D)

2013. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is nagyon szeretnék, eddig minden barátomnak elmondtam, hogy számítson ra később, h saját zsebből meglesz.
2013. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Én. Mindig utáltam a kis melleimet, így nem volt kérdés számomra, hogy meg fogom csináltatni, csak időpontot nem találtam sose, mert mindig volt valami, ami miatt nem fért volna bele 2 hét kényszerpihenő, plusz 4-6 hét pihenés. Így mikor kitűztük az esküvőnk időpontját, úgy döntöttem, nem halogatom tovább, már az új cicikkel akartam menni ruhapróbára. Nyáron volt az eljegyzés, következő nyárra volt kitűzve az esküvő, ősszel meg is volt a műtét. A férjem nem szólt hozzá semmi különöset. Örült, hogy örülök nekik. Ő szerette az icipici melleimet is, de mindig is tudta, hogy engem zavarnak, és sosem titkoltam, hogy egyszer műtétet akarok, szóval nem érte őt meglepetésként. Lebeszélni sem próbált, mert tudta, hogy felesleges, de mindig megerősített benne, hogy ő így is imád. De tetszik neki a végeredmény, szerencsére. :) Nem lettek hatalmas melleim, A kosárból (sokszor az A-s melltartó is nagy volt rám, elállt) C kosaras lett, de B kosaras melltartóm is van, mert van, amikor az csinosabban áll, de azért a C a jellemzőbb. Nem akartam óriás melleket, csak a testalkatomhoz illőt. És pánt nélküli ruhám volt az esküvőn, pedig ezt ugye nem ajánlják nagy mellre, de rajtam nagyon jól mutatott (minden beképzeltség nélkül, de ha nem állt volna jól, természetesen nem választok ilyen ruhát), szóval tényleg nem lettek nagyok. Szerintem az a ritkább, hogy egy férfinek válóok legyen az, ha valaki megműtteti a mellét, vagy bármi más testrészét. De az ilyen férfi után nem is bánkódnék egy percig sem, ha elhagyna.
2013. febr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Én már férjnél voltam, a második gyerek 3 éves volt amikor megcsináltattam. Férjem nem ellenkezett, rám bízta.

Szerintem egy a lény!eg, hogy mindenki szabad akaratából menjen, azért mert ő maga szeretné, és NE a férj vagy barát kívánsága legyen

2013. febr. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!