Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül az anyajegy...

Mennyibe kerül az anyajegy leszedetés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem az az érdekes, hogy mennyibe kerül, hanem hogy visszajön-e, és hogy mekkora lesz? És hogy a helye milyen lesz uána?

Tehát mindenképpen jó helyre menjél ahol ORVOS először megnézi (még a leszedés előtt) NAGYÍTÓVAL. Így nem lesz belőle rák.


Utána pedig plasztikai sebész szedi le, és különleges (láncvarrat, vagy mi a neve: pici kis gyűrűkből áll, egyesével) öltéssel varrja össze.

Így lesz a legkisebb a nyoma, és nem nő vissza.


Egyébként kb. 20efT anyajegyenként.

2008. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Más az anyajegy és a nagyobb naevusok leszedetése.

Nekem magánrendelőben a kisebbeket 2000ft/dbért égették le lézerrel. De volt egy elég nagy kidudorodó naevus, azt plasztikai sebész szedte le, volt beutalóm, az ingyen volt, de olyan volt, hogy kimetszette, összevarrta, és eléggé fájt.

Keresztanyámnak a nagyobb szemölcsöket szedték 20-30ezerért le.

2008. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző hozzászóló vagyok: menj el bőrgyógyászhoz először, ő tudja csak megmondani h egyátalán ő leszedheti-e vagy plasztikai sebészhez kell fordulnod!
2008. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leszedett ingyen vagy tizet a plasztikai sebész...kell egy beutaló a bőrgyógyásztól és egy állami kórházban ingyen megcsinálják!
2008. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ingyen szedtek le 4-et persze azért adtunk neki egy ötezrest! Agusztusba lesz 1 éve szerencsére nem jött vissza bár a vágás helye még látszik de egyre jobban halványul!
2008. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én elmentem megnézetni orvossal hogy le-e kell szedni,azt mondta hogy nem kell,de én mégis leszedettem mert zavart és nem volt szép látvány!

Ingyen megcsinálta de adtam neki hálapénzt!

2008. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
nekem tavaly októberben vettek le kettőt is, de mivel még 18 éven aluli vagyok, ingyen volt. nekem az a baj vele, hogy még most júliusban is piros, meg minden... a doki azt mondta, h ilyen a szervezetem: nehezzen gyógyulok.. :S
2008. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
nállam is ugyan ez volt mint az elöttem íronak
2008. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy ez egy régi kérdés, de nekem hatvan ezer ft volt két évvel ezelőtt és még mindig van egy baromi nagy hegem. ami nem fog eltűnni szerintem soha az életben
2008. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A Heim Pálban vették le tegnap nekem és magyarország egyetlen gyermekplasztikai sebésze végezte, ingyen volt...bár lehet hof yillet volna pénz adni majd mindjárt felteszem valahol ezt a kérdést...
2009. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!