Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hallottam valakitől hogy...

Hallottam valakitől hogy férfiak csináltathatnak maguknak "vagina szerűséget", igaz ez?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá hogy hogy is van ez igazából. Én hülyeségnek tartom, de sok meglepetés volt már a világban.

Válaszokat köszönöm.


2013. júl. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja, van ilyen "hóbort"! A prájdon biztos vt is kint 1-2 ilyen balfék.

Csak azt nem értem, hogy mi szükség rá, amikor már mindenki tudja, hogy a jövő p!nája a s.egg...

2013. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Transzszexuálisoknak van lehetőségük nemet változtatni, így hát lehet "vagina szerűségük" is. Sőt a nőknek meg lehet farkuk, bár ez egy nehezebb műtétsorozat.
2013. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és tudnátok róla egy képet mutatni vagy videót, hogy hogyan is néz ki amikor megcsinálnak egy férfinak ilyet?

Meg egy olyanról is, amikor nőnek farkat csinálnak. Kell a bizonyíték, nem tudom így elhinni :D lehetetlennek tűnik.

2013. júl. 10. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc ugye? :D
2013. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
női farokra vagy kíváncsi, használd a shemale kulcsszót a googleben
2013. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez igaz amikor kórházban voltam mellettem egy férfi feküdt vagyis nő mert szilikonja is volt és akkor operálták át a farkát puncivá.
2013. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!