Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megszeretném csináltatni az...

Megszeretném csináltatni az állam az orrom és a mellem. Van olyan sebész Magyarországon aki kombinált műtétként megcsinálná a hármat egyszerre?

Figyelt kérdés
Sajnos ez a három testrészem katasztrofálisan néz ki.Az orrom nagyon nagy és görbe,az állam eszméletlenül férfias,mellem szó szerint nincs.Évek óta gyűjtök,elég szép összeg összejött,és most szeretnék belevágni.Eddig Dr. Révész Zsolt volt a legszimpatikusabb így neten nézelődve,de ő ha jól láttam nem csinál áll plasztikát.Kit ajánlanátok?A válaszokat előre is köszönöm!

2013. aug. 9. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el hogy mind a 3-at megcsinálják egy füst alatt, aki megcsinálja hááát... ott valami gyanús. de miért akarod? tudom leírtad, de egy csomó lányt látni akik magukat csúnyának tartják és átlagosak, a műtét után meg egyenesen visszataszítóak...én elgondolkoznék még ezen a helyedben, mindenesetre ha úgy döntesz tényleg megteszed sok sikert, és komplikáció mentes műtétet, és gyógyulást kívánok neked.
2013. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nem szeretnék semmit természetellenesre vagy túl tökéletesre,egyszerűen átlagosra szeretném.Azért lenne jó a hármat egyszerre hogy hamar fel tudjak épülni.Révész doktornál van lehetőség kombinált műtétre de akkor az állam kimaradna és igazából azzal a legrosszabb a helyzet :(
2013. aug. 9. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért, de le kell irjam, h nagyon irgyellek h össze tudtad gyüjteni a műtétekre a pénzt. Nekem a mellemmel a 'legkatasztrofálisabb' a helyzet.. odáig jutottam el h a tükörbe se nézek bele szivesen.. És csak irigykedem meg irigykedem a többi nőre akiknek nagy/nagyobb mellük van. Amint egyszer meg lesz rá a pénzem gondolkodás nélkül belevágok! :) Sok sikert kivánok neked és kitartást a gyógyuláshoz!!:)
2013. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is!Sok sikert a gyűjtéshez!Meg értelek,én sem szívesen nézek bele a tükörbe,de mióta megvan a pénz és tudom hogy ez változni fog,úgy érzem kicsit könnyebb elfogadni a jelenlegi látványt.Te is próbálj így hozzá állni,hogy egyszer pedig olyan lesz mint amilyet szeretnél!
2013. aug. 9. 17:56
 5/8 anonim válasza:

Ez a 3-as műtét több, mint 1millióba fog kerülni neked, mert csak egy mellplasztikai beavatkozás alsóhangon 600.000.-

Mennyit sikerült eddig összegyűjtened?

2013. aug. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Két és fél milliót.
2013. aug. 10. 16:35
 7/8 anonim válasza:

Abból már kitelik :)

Sok sikert a műtéthez! ;)

2013. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állat és orrot szoktak együtt műteni, de szerintem a hármat nem fogják bevállalni. Hidd el egyenként is elég kínod lesz, egyikből sem egy leányálom a felépülés. Nekem orrplasztikám volt, tapasztalatból beszélek :)
2013. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!