Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellet levetetni lehetséges...

Mellet levetetni lehetséges csak úgy? Vagy csak kisebbíteni lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megy ez... ha úgy érzem utálom a melleimet és nem akarom hogy legyenek akkor lelehet vetetni? Vagy mindenféle vizsgálat kell ehhez is hogy megtudják miért is akarom én ezt csinálni?
2008. jún. 30. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogják levenni, ugyanis pszichés betegségben szenvedsz. Ez öncsonkítás egy változata (a neve most nem jut eszembe), mikor a beteg a gondjai forrásának egyik testrészét látja, és megpróbálja azt eltávolítani, esetenként akár odáig fajulhata dolog, hogy saját kezűleg. Komolyan javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, mert előbb-utóbb rossz vége lehet...
2008. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy az előttem válaszoló írta, valószínűleg pszichés problémád van. Nem írtad meg, miért utálod a melleidet, de valószínűleg önértékelési zavarokkal küzdesz, és a saját nőiességedet blokkolod (mell=nőiesség, anyaság).

Más tészta, ha mondjuk olyan nagyra nőttek a melleid, hogy a mindennapi életben zavarnak (pl. ha D vagy E kosaras melltartót hordasz). Itt indokolt a kissebbítő műtét, mert a melleid súlya nagy terhelést ró a gerincedre, és ennek hamar hátfájás lehet a vége. Ez esetben saját költségen lehet kissebbíteni, plasztikai sebésznél általában 300 ezer forintért, miután az OEP nem dotálja, kivéve, ha már ortopéd panaszaid vannak.

2008. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, értem...és kár, egyébként alapból is alig vannak melleim. Szerintem valahol 12 éves koromban megálltak a növésben.
2008. jún. 30. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy most? Mert a mell 20-22 éves korig nő, előfordúl, hogy 20 éves kor után hatalmasaklesznek.

De ha kicsi a melled, tényle nem értem mért akarnd levágatni...Ez butaság, his a fejüket se vágatjuk le csak mert néha fáj...

Egyépként le lehet vágatni, mint tudjuk sokan élfivá operáltatjá magukat, ezazt jelenti, hogy tulajdonképp férfimelleket csinának belőlü, de semmiképp e tedd meg.


Beszéld mega problémáidat egy szakemberrel!

2008. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A szakemberekkel itt a környéken az a baj, hogy rögtön a fél város megtudná mit szeretnék, volt már ilyen eset.

Egyébként 24 vagyok.

2008. júl. 2. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

de azt pontosan elárulnád hogy mért akarod ezt csinálni?

mert ha mondjuk leszbi vagy és férfi szeretnél lenni akkor megértem, de ha a férfiakat szereted akkor nem hiszem hogy ez tul jó ötlet lenne. én nem örülnék ha a csajom fogná magát és eltüntetné a melleit csak ugy.

de amugy meglehet csináltatni, de jol gondold meg várj még pár évet mert lehet sőt biztos hogy megfogod gondolni magad.

2008. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Csak úgy mellet levetetni... dehát ez szörnyű!!! Ki van zárva, hogy ne kérdezzenek rá miért akarod levetetni és ha kiderül, hogy ezért, mert utálod akkor a pszichiátriára kell majd menned nem a műtőbe! Talán az elsővel tényleg jobban járnál, nem szégyen!!! De ha leveteted a melled azon már nem lehet majd segíteni!!!
2008. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Spectre_R42 válasza:
50%

Ezer éves kérdés, de ennyi marhaságot, amit a válaszadók összehordtak rég láttam. Miért lenne mentálisan beteg? Jézusom. Ha nem akar gyereket, zavarja és nem tetszik neki, hogy vannak attól még nem mentálisan beteg. -.-"

AMÚGY MEG! A leszbikusok nem akarnak férfiak lenni, honnan vetted ezt az ökörséget? Azok a transzneműek és az sem mentális betegség, hanem genetikai még mielőtt vmi okos benyögi. Mentálisként kezelik, de semmi köze hozzá mert teljes mértékben a hormonoktól függ.

Viszont! Nem lehet csak úgy levetetni. Rendes orvos akkor veszi le, ha bizonyítékod van arról hogy mellrákod van és az eltávolítás a végső megoldás, ha meg elmész egy olyan plasztikai sebészhez, akihez a transzneműek járnak, oda meg papíron férfinak kell lenned, amihez eddig követelmény volt a pszichológiai és pszichiátriai szakvélemény is többek közt, de most fognak változtatni a szabályokon vmit.

2017. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!