Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csúnya az állam. Hol lehet...

Csúnya az állam. Hol lehet ilyen állkisebbítő műtétet végeztetni? Mennyibe kerül és hány éves kortól lehet?

Figyelt kérdés

[link]

az állam hasonlít a képen láthotó álljoz,csak kicsit nagyobb



2013. dec. 17. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. dec. 19. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi állam van, oszt' leszarom. Eszembe nem jutna műttetni.
2014. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen műtétem, és sajnos részben elrontották. Szerintem mindenképpen plasztika sebésszel csináltasd meg, közülük is egy gondos, odafigyelő szakemberrel, például dr. Csuha Lajosnál, őt nagyon tudom ajánlani (nekem szájsebész csinálta).


Ragaszkodj hozzá, hogy a műtét után KÖZVETLENÜL az álladta kerüljön szoros nyomókötés, mert különben a műtét során leválasztott lágyrészek nem tapadnak vissza a csontra.


Többet szívesen privátban.

Valószínűleg csak 18 éves kortól fogják megcsinálni, de menj el egy konzultációra a Csuha doktorhoz, nála ingyenes, és meg fogja válaszolni a kérdéseidet.

2014. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!