Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ki olvasta a "Hogyan nagyobbít...

Ki olvasta a "Hogyan nagyobbítsd meg a melleidet tabletták, krémek vagy operáció nélkül" című könyvet?

Figyelt kérdés
akinek megvan vagy olvasta vagy bármi kérem ossza meg velem ! megrendeltem és nem kaptam meg de a pénzt levonták
2014. jan. 8. 21:58
 1/5 anonim válasza:

Nem ismerem a könyvet, de ha nem kaptad meg, lehet hogy átverés az egész.

Én csak egy módszert hallottam erre a célra, a taoista szarvas gyakorlatot nőknek, esetleg utána nézhetsz.

2014. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átverés az egész, mint sok ilyen fogyitablettás cég is:( nem egy esetet olvastam, hogy megrendelték, nem működött vagy nem kapták meg, aztán, mikor visszakérték vna a pénzt, eltűnt a cég:s
2014. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Neten keresztül rendelted meg?:/

Én is gondolkodok rajta, hogy megvegyem, de én csak úgy h futárral küldik ki. De ezután, hogy mondtad..:/

2014. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Kérlek írj!:)
2014. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SimeonSzandi válasza:
Ne higgyetek ebbe az oldalba pls! KAMU az egész! terjesszétek minél több ismerősötöknek aki ezt meg szeretné rendelni! [link] ez ugyan az az oldal, más nevekkel és külföldi oldal! KAMMUUU!!
2014. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!