Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg igaz, hogy sokan nem...

Tényleg igaz, hogy sokan nem szeretik a műmellű nőket? Nem szeretném, ha elkönyvelnének egy plázacicának.

Figyelt kérdés

Sok kérdést elolvastam az oldalon ezzel kapcsolatban, és a kommentelők között bőven akadt olyan, akiknek nagyon nem tetszik a plasztikázott mell. Nekem szükségem lenne egy korrekciós műtétre, de nem szeretném, hogy megbéklyózzanak a melleim miatt.


A napokban lettem 21 éves, és a melleim közötti méretbeli különbség óriási. (Minimum kétszer belefér a kisebb a nagyobba) Nem csak lelkileg nyugtalanít, de a mindennapi életben is zavar. A melltartóválasztás lehetetlen, mivel a kisebb mellemnél nagyon eláll, míg a másik szinte kibuggyan. Ruhában is nagyon látszódik, sőt, bizonyos estekben hangsúlyosabb. Kerülöm a V kivágású felsőket, a mély dekoltázst és a mellnél fodros, esetleg mintás ruhákat. A bikiniről ne is beszéljünk.

Nem hiúságból szeretném megműttetni magam... Én csak szeretnék csinosan öltözködni, végre normális fehérneműt és sportmelltartót hordani.

Jómagam természetes lánynak tartom, így nem szeretnék hatalmas melleket. Részemről az sem fontos, hogy nagyobb legyen... sőt, ha kisebb, az sem zavarna, csak végre egyforma legyen a kettő.


Sajnos nagy hibám, hogy adok az emberek szavára... így tartok tőre, hogy (bár nem kötném mások orrára a műtétemet), egy felszínes libának tartanának.



2014. febr. 15. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Tartsanak felszínes libának, és? Akik ismernek, azok valószínűleg tudni fogják, hogy milyen okkal műttetted meg a melleidet, és nem fognak elítélni miatta, idegen emberek véleménye meg semennyire nem számít. Járj emelt fővel, hiszen ha visszafogottan csináltatod meg, akkor senki nem fogja megtudni csak úgy magától, hogy plasztikáztatva voltál.
2014. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha már normálisak a melleid, akkor elítélném.


De ha nagyon gázak, akkor nem. (Ez úgy tűnik, egy nagyon gáz eset.)

2014. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a plasztikai műtéteket pont arra találták ki, hogy a hozzád hasonló, vagy más problémával küzdő nőkön segíteni tudjanak.

Teljesen jogos lépésre szántad el magad, szerintem a helyedben bárki így cselekedne. Ettől nem leszel felszínes plasztikcica, csak egy egészséges önbizalmú nő. :)

2014. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

szerintem meg így vagy különleges és egyedi... és eközben meg olyan akarsz lenni, mint az átlag :|

(ők meg nagyon erőlködve különlegesek akarnak lenni...)

2014. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Lehet, hogy így egyedi vagyok, de sajnos ezzel a "mássággal" elég nehéz együtt élni. Sajnos nem vagyok miatta kiegyensúlyozott nő, pedig a mellére lehetnek a nők a legbüszkébbek!


Jómagam nem tudom elképzelni, hogy össze-vissza operáltassam magam. Igazából még a műtétben sem vagyok teljesen biztos,attól félek, hogy ezzel én magam is megváltozom. (Tudom, ez egy furcsa felfogás... de az ember képes hozzászokni a külső adottságaihoz. Nem beszélve arról a félelemről, hogy nem fogok tetszeni magamnak)


Tisztában vagyok vele, hogy aki szeretni fog, az így is elfogad... Apróságok miatt nem is siránkoznék (nem is szoktam), de egyre jobban érzem (és látom másokon), hogy mennyire nem vagyok büszke arra, amire mások azok.

2014. febr. 15. 19:23
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nyugodtan plasztikáztasd. Nyilván, amikor valaki normál méretű mellekkel rendelkezik vagy esetleg kisebbel mint az átlag, és abból csináltat 2 nagy lufit, az gáz. De a te eseted más. Úgy gondolom, hogy ha valaki hasonló problémával küzd mint te, vagy el kellett távolítani a mellét, vagy annyira lapos, mint egy kisfiú, vagy egyéb ilyen ok, akkor érthető, és nem elítélendő. Ne foglalkozz mások véleményével, az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben, és ha ehhez az kell, hogy egyformák legyenek a melleid, akkor több mint valószínű, hogy szükség van egy korrekciós műtétre! :)
2014. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Szèp estèt!Èn Plasztikai sebèsz vagyok,ès sok ilyen lány volt már/van..,ès elhiszem hogy ez nagyonnyugtalanít lelkileg.Ezzel bizony nemkönnyü az átlagos hètköznapi èletben eggyüttèlni.(Ha csak a nyarat veszem..) Már 21 èves igazi felnõtt hölgy vagy,akinek nemkène mások vèlemènyère adni!Csak ami Neked Jó!Ha Úgy èrzed hogy Plasztikai beavatkozást kell csinálni,Tedd azt,mert Èn Is úgyèrzem!:)Ettõl mèg nem lesz valaki pláza cica es a tobbi hasonlo jelzo.Sajnos mások èlete oly unalmas szar,hogy másokèval foglalkoznak,Ne adj rá!Tedd azt amit jonak látsz!Sok Sikert!üdv:Dr.Roger(Gedeon)Plasztikai Sebèsz
2014. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Plázacicának (vagy másnak) csak akkor fognak elkönyvelni, ha úgyis viselkedsz. Pl. köldökig értő dekoltázzsal mászkálsz a városban.


Sok sikert a műtéthez!

2014. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"pedig a mellére lehetnek a nők a legbüszkébbek"


ez alapján inkább gondolnálak felszínes libának, mint a műtét alapján...

2014. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még megfontolom a dolgot, egyáltalán nem biztos, hogy belevágok...


Kedves utolsó, úgy gondolom, félreértetted az üzenetem lényegét. (Vagy én fogalmaztam meg rosszul, ez esetben elnézést kérek)

Úgy értettem, hogy a női mell évszázadok óta a nőiességet jelképezi. (Bizonyos esetekben a termékenységet is)

A fenti mondatom alatt nyilván nem azt értettem, hogy a nőnek csak a teste van, és a belső értékei nem számítanak. Én arra gondoltam, hogy egy nőnek nem szabad szégyenkeznie a mellei miatt.

Nem vagyok az a fajta ember, aki közszemlére teszi a melleit. De egyszer az életben én is szeretnék emelt fővel és büszkén felvenni egy szép ruhát.

2014. febr. 16. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!