Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha ennyire állna el a fületek,...

Ha ennyire állna el a fületek, megműttetnétek? (képpel)

Figyelt kérdés
[link] bocsi a paint miatt (ja, meg a hajam is vizes:)
2014. ápr. 23. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. De érdeklödj utána, úgy tudom erre van korrekciós műtét, ami nem is műtét, egy nagyon egyszerü folyamat, ha igy van akkor talán. De komoly műtétes dolgot emiatt bevállalni butaság, ez semmi.
2014. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyém nagyobb is és jobban el is áll. De akkor sem.
2014. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szépség hiba.Ne türődj vele.A hajadat meg simán rá fésülheted.
2014. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Lehet, hogy én vagyok fura pasi, de nekem az ilyen jellegû dolgok fel sem tûnnek.

A te füleddel sem látok semmi problémát.

2014. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban elálltak, és meg is műttettem. Lehet, hogy a te helyedben is megtenném, bár nem tudom. Határeset. Igaz én fiú vagyok.
2014. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kirívó, én nem műttetném meg.
2014. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
56%
Ezzel egyáltalán ne foglalkozz, ez kb nem is az elálló fül kategória, hanem a nem fejretapadó fül kategória(ami szerintem csúnya:) Szerintem ne műtesd meg, és ez ne zavarjon. A fül műtétet követő 2-3 nap amúgy is nagyon fájdalmas, illetve benne van a pakliban, hogy csúnyán hajlítanak a porcon, vastagra hajlítják és akár 1 évig se tudsz egyik oldaladon se aludni, ráadás a füled is csúnya lesz oldalról stbstb. Ezt úgyis csak te érzed, mennyire zavar, de szerintem ez egyáltalán ne zavarjon, mert kb nincs mi zavarjon:)
2014. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nőként nagy előnyöd, hogy valószínűleg nem fogsz olyan frizurát vágatni, ami nem takarná el a hajadat. Ha zavar a füled, egyrészt ne tűrd mögé a hajad, másrészt ne kösd fel, legyen mindig kiengedve és akkor kutya sem látja.
2014. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, ezek kicsi fülek, és alig állnak el... max az veszi észre aki direkt beléd akar kötni.
2014. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!