Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bánta már meg valaki a mellpla...

Bánta már meg valaki a mellplasztikát?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Eldeformálódott, megnyúlt, nem úgy sikerült, ahogy várta, felesleges pénzkidobás volt, nem szereti a párja, szövődmények léptek fel, meghibásodott az implantátum, nem bírta megszokni, etc? Ki kinél csináltatta, mennyiért, mik a tapasztalatai? Minden implantátumot cserélni kell egy idő után?
2014. ápr. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az unokanővérem igen. Nagyon szép lett a bal melle, a jobb melle alatt viszont elvágtak egy nyirokeret. Nem gyógyult sehogysem, folyamatosan nedvedzett. Ki kellett venni, hagyni begyógyulni, és később berakták neki újra. Aztán azt mondta, hogy ha tudja, hogy ez történik, nem csináltatta volna meg.
2014. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. és esetleg tudod, h kinél csináltatta?
2014. ápr. 29. 16:23
 3/4 anonim válasza:
Nekem az egyik barátnőm nagyon megbánta. Nem tetszik a párjának és nagyon sokba kerül cserélni.
2014. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is ezektől tartok. nem tudom, h mit csináljak. a jelenlegi helyzet tarthatatlan, de igazából az implantátum is taszít.
2014. máj. 9. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!