Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerinted jó lenne, ha a...

Szerinted jó lenne, ha a fogyás utáni megnyúlt bőrfeleslegeset TB-re lehessen megplasztikázni?

Figyelt kérdés
Kérlek, hogy indokold válaszod.

2014. ápr. 28. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Igazából nem kéne elhízni, és akkor nem lenne ilyen probléma.
2014. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%

Most nincs ilyen?

Annyira nem tartom jó ötletnek egyébként. Nekem pl. nagyobb az orrom, mint szeretném. Akkor azt is megcsináltathatnám TB-re?

Meg nyilván majdnem minden embernek van valamije, amivel elégedetlen. Akkor mindenkinek lehetne TB-s plasztikai műtétje.


Azzal egyébként egyetértek, ha valakinek betegség, baleset, stb. miatt kell helyreállító műtét és azt a TB fizeti.

2014. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, miről beszélsz, ugyanis MOST IS finanszírozza!


Persze szigorú feltételekhez kötik, úgy ahogy kell.

2014. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség után nem volna rossz.
2014. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván jó volna, én mégis azt mondom hogy ne legyen ilyen (annak ellenére hogy én is érintve lennék). Bőven lenne mire költeni így is a TB pénzt, ne legyenek már ingyen szépészeti beavatkozások (most is van ilyen de csak nagyon komoly fogyás után). Legyen kórházfelújítás, emeljék meg az orvosok bérét, vegyenek fel több nővérkét, legyen magasabb támogatás a gyógyszereken, legyen ehető a kórházi kaja meg normális az ágynemű, ha még mindig maradt zsé, akkor majd lehet ingyen szépítkezni.
2014. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!