Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztika műtét mennyibe kerül?

Plasztika műtét mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz, így a ti segítségetekre lenne szükségem. Másfél éve jöttek a világra az iker gyermekeim és ugye a hasam az szörnyű maradt.. De aki szült és ilyen helyzetben van annak nem is kell részleteznem. Nos végül is az érdekelne hogy (Bp) Péterffy Sándor utcai kórházban mennyibe kerül a hasplasztika kb?


2014. máj. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne menj hasplasztikára. Egyél egészségesen, sok zöldség gyümölcs, kevesebb szénhidrát és rengeteg sport, főleg hasra irányult mozgás. Az eredmény garantált lesz. Tudom, nagyon sok idő ez és nem kevés pénz, és nehéz megoldani mindezt gyerekek mellett, de én nagyon nem ajánlom a hasplasztikát.
2014. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát igen... Sajnos a műtétek nagyon drágák és nem feltétlen leszel elégedett. [link]

Ez nem olyan mint egy arc. Ezt edzéssel meg lehet oldani mert különben egy nagy vágás lesz a hasadon a képek szerint.

2014. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon a válaszotokat :)

Elmondod nekem hogy miért ellenzed a hasplasztikát? Esetleg közeli ismerősödnek volt? Érdekel ezzel kapcsolatban minden :)

Vettem már a hasamra krémet is, tornáztam is itthon és nem láttam sajnos változást de lehet hogy tényleg nem csináltam kellő ideig. Az a baj hogy kicsi is vagyok ( 155 cm) és 75kg val szültem és 28kg ment le rólam így a hasam szörnyű maradt :(

2014. máj. 25. 08:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van teljesen hogy egy nagy vágás lenne így a vége :( Én is már hallottam arról hogy nem mindenki elégedett meg van akinek pár hónap múlva ugyan olyan lesz pl a hasa mint műtét előtt :O
2014. máj. 25. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megéri, nekem is volt plasztikai műtétem és elégedett vagyok. ha heg idővel halványabb lesz, és hiába eszel egészségesen és sportolsz, a megnyúlt börrel nem tudsz mit kezdeni.... szerintem vágj bele minél hamarabb.
2014. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!