Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika mennyibe kerül,...

Orrplasztika mennyibe kerül, és mennyire marad nyoma?

Figyelt kérdés
Nem olyan hatalmas az orrom, de engem zavar.
2014. máj. 27. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nyoma egyáltalán nem marad, az ára meg sok mindentől függ.
2014. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pl. mitől?

Engem csupán annyi zavar rajta, hogy alapból sem pici pisze orrom van, ráadásul ugyebár halálunkig folyamatosan nő, és terhesség alatt a növekedési hormonok miatt, meg pláne. Van egy 10 hónapos babám, és a napokban néztem, hogy tényleg nőtt picit.. nem sokat, de határeset.. 5 év múlva, vagy esetleg egy második gyerek után gondoltam, hogy talán egy icipicit kisebbíttetném.

2014. máj. 27. 14:45
 3/4 anonim válasza:
Én most csak tanácsot adok: ne gazdagítsd őket ilyen hülyeségekkel...lehetnek nálad reménytelenebb esetek is és mi van ha boldogak? senki sem tökéletes...hagyd az orrodat...ha elfogadod magad akkor meg ne törődj másokkal...pláne,ha nem is cinkelnek miatta de azt erősen kétlem...szval hagyd az ilyen műtéteket...ne döfködt a bőrödet ilyenekkel..:)
2014. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheQtya válasza:
Költözz Izraelbe, ott fel sem fog tűnni! ;)
2014. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!