Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztikát szeretnék három...

Hasplasztikát szeretnék három szülés ebböl egy császárral az érdekelne hogy állami kórházba mennyibe lenne mindennel együtt sajnos nem tudom megfizetni egy magánklinika árait?!

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a mutetet nem tamogatja a TB, tehat csak maganklinika van.
2014. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod! részletfizetés?:)
2014. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyesen vagyok nem hiszem hogy kapnèk részletfizetést!!!!!
2014. jún. 29. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Bárki kap részletfizetést, ez nem egy hitel:) és nem kell 16 felkiáltójelet használni:)


Az első google találat: [link] és itt is van részletfizetés:)

2014. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem ertitek, o ingyen akarja, vagy 'allami korhazba'.


kerdezo: NINCS allami tamogatas erre, csak maganklinikan tudod megcsinaltatni.


ha gyesen vagy es nincs penzed, tenyleg ez a legfontosabb dolog, amivel foglalkoznod kell?

2014. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy állami kórházban mennyi lenne. Szóval szerintem úgy érti, mint az állami fogszabályzás vs. magán kérdést, hogy az állami olcsóbb.


De tényleg nincs ilyen, és részletfizetést nyugodtan lehet kérni, menj vissza dolgozni, ki tudjátok gazdálkodni, ha tényleg fontos neked!

2014. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ingyen szeretném a mütètet tudom hogy s szent imrébe és a honvéd kórházban is megcsinálják mert alaposan utána olvastam csak arra lettem volna kíváncsi hogy mennyiért.
2014. jún. 30. 07:17
 8/10 anonim ***** válasza:
És ha ott 450 helyett csak 250, akkor azt kicsengetitek a gyesből? vagy hogy gondolod? 40 ezer lesz?:D
2014. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így van ahogy mondod kicsengessük. 250 000 et nekem bem mindegy hogy 450 vagy 250 különben sem érdekel a te véleményed ha a kérdésre nem tudsz válaszolni akkor minek irsz!
2014. jún. 30. 12:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg a százalékokat, butus. Én kerestem meg neked a magánklinikát:)


sok, suk, sük:))

2014. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!