Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülcimpa összevarrás, mennyiért?

Fülcimpa összevarrás, mennyiért?

Figyelt kérdés
Először is, nyomorék emberek felesleges kommentjeit nem kérem, hogy miért tágítom a fülem, stb. Na szóval jelenleg 30mm-es fültágítóm van, és tételezzük fel, hogy valami hülyegyerek belekap és leszakítja, vagy valami más úton-módon elszakad....Hol, illetve mennyiért varrják össze, konkrét választ szeretnék, ne olyanokat hogy menjek el a háziorvoshoz, stb...előre is köszönöm :)

2014. jún. 29. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Ha, nem szeretnél "nyomorék emberek felesleges kommentjeit" kérni, sajnálom nem kapsz választ. Kíváncsi vagyok, hogy 70 évesen hogyan festesz majd neon kék fültágítóban, egy rohat nagy lyukkal a füledben.
2014. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
ha elszakad a füled, akkor balesetin összevarrják, ha van TB-d, ingyen. Szép nem valószínű, hogy lesz, de ez részletkérdés, ha szétszakad az ember fülcimpája.
2014. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
"hülyegyerek belekap és leszakítja" ezt akár magadra is mondhatod
2014. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na látom vannak itt páran akik nem tudnak olvasni :) azért mert rossz tömegemberek vagytok, másnak még nem kell feltétlenül annak lenni :) fila táskátok nincs véletlen?
2014. júl. 15. 04:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és a kedves elsőnek írnám hogy 20.000 Ft-ért összevarrják (utánaérdeklődtem) :) gondolkozz már ember...ha szétmegy a lábad, azt is összevarrják, nem fognak lógó bőrdarabok himbálózni belőle...
2014. júl. 15. 04:51
 6/13 anonim válasza:
0%

Rossz tömegember? Hagy tegyek fel pár ellen kérdést? Ugye nagyban hallgatod a rap-nek nevezett sz*rságot? Úgy öltözködsz mint egy páva nem? Ki is a tömegember? Hány ugyanilyen embert látsz az utcán ha kinézel?


Igen ha lábad varrják össze nem lógnak bőrdarabok. Viszont a varrás nyoma egy örök életre ott marad. Ha valaki fülét varrják össze, ez ugye kicsi bőrfelület és nem cérnával csinálják! Magyarul nem lesz egy guszta látvány. Úgy biztosan nem fogják megcsinálni, hogy fel se tűnjön senkinek!

2014. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Páva....igen XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :"D jaj Istenem...ha már annyira bele akarunk menni a stíluokba...Hardcore vagy :) Metált, metalcore-t hallgatok :) és lehet hogy marad egy picike heg, de akkor se egy 3 centis lógó bőrdarab :)
2014. júl. 17. 23:49
 8/13 A kérdező kommentje:
vagyok*
2014. júl. 17. 23:49
 9/13 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék kérdezi hogy miért fáj az neked ha valakinek tágítója van? Ha ránézel valakire és nem magadat látod benne akkor már azt el kell ítélni? Na látod, pont ilyen egy tömegember :)tudtommal semmi hasznos infót nem tudtál adni az összevarrással kapcsolatban, ezek szerint csak beszólni jöttél ide :)))
2014. júl. 17. 23:55
 10/13 anonim válasza:
16%

Mivel kötözködtem? ;) Nem írtam semmit, csak azt, hogy ott marad a nyoma....


Az egy dolog, hogy metált hallgatsz (képzeld én is), de mi köze van ehhez? Írtam, hogy lemerem fogadni, hogy "nagy rapper" vagy akkor tévedtem.


Képzeld véletlen tényleg feleslegesnek tartom a fültágítót. Hogy fogsz kinézni vele 10-20 év múlva? Esetleg 80 évesen. Most lehet, hogy jól mutat, fszán néz ki, de gondolkozz már előre!

Pl: gondolom láttál már olyan idősebb embereket akinek a teste tele van tetoválva. Na az milyen jól mutat szerinted? (Tudom teljesen más példa, de akkor is idevág)


Ez utóbbit csak azért írtam, hogy legyen értelme a kötözködésednek.

2014. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!