Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellfeltöltés saját zsírral?...

Mellfeltöltés saját zsírral? Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy elkeseredett 22 éves lány vagyok. Sajnos egész eddigi életemet megkeserítette a mellem. Nem tudok nyugodtan póló nélkül lenni, a barátom előtt is szégyellem magam. (Holott ő biztosított arról, hogy nem zavarja... de én képtelen vagyok kibékülni vele)

Sajnos a két mellem közötti különbség hatalmas. Nem csak picit látszódik, konkrétan az egyik kb 2x akkora... :( Engem nem zavarna, ha kicsik lennének, csak lennének egyformák...

Hallottam a saját zsírral történő mellfeltöltésről, nektek mi a véleményetek róla? Szilikonos ciciket nem szeretnék, mert nem álmom a hatalmas mell, csupán szeretném, ha szintbe hoznák a kettőt.

Volt/van valakinek hasonló problémája? Hogyan sikerül orvosolni?



2014. szept. 24. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mégis menyire nagy az a különbség????
2014. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-eske: Ha az egyik kétszer nagyobb a másiknál, akkor szerinted mennyi a különbség?
2014. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A kétszer nagyobb szerintem túlzás. Akkora eltérés azért nem szokott leni.
2014. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik fele a másiknak...:)

De mekkora a nagyobbik? És hány éves a kapitány?

2014. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Bizonyára túlzás. Kérdező, fogadd el a testedet olyannak, amilyen. Ha meg nem megy, akkor pszichológushoz menj, ne plasztikai sebészhez...
2014. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szilikonos ciciket nem szeretnék, mert nem álmom a hatalmas mell"


Vannak kicsi és természetes formát adó implantátumok is, nekem például egy pár 220 köbcentis van.Nem kötelező óriási lufimelleket csináltatni, ha megnagyobbízlttatod.

A saját zsír nem igazán működik, megjósolhatatlan a felszívódása mint formára, mind mennyiségre. Jelenleg, és belátható időn belül ezután is, az egyedüli életképes opció a mellnagyobbításra modern, szilikongél-zselével töltött, textúrált felszínű implantátum.


Volt már szó a témáról itt ezerszer, olvass vissza.

2014. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nővéremnek volt hasonló problémája, ő amíg nem volt pénze plasztikai műtétre egy melltartóba rakható "implantátumot" használt, ami olyan volt, mint egy mell, még bimbó is volt rajta. Ő rendes implantátumos műtétet , és nagyon elégedett. Most sem teljesen egyforma a két melle, de természetes mértékű az eltérés. Sajnos a saját zsíros feltöltésről nem tudok véleményt írni, mert nincs tapasztalatom a dologban.
2015. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!