Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lehet olyan mellet csináltatni...

Lehet olyan mellet csináltatni, ami természetes hatást kelt és nem olyan, mint egy lufi? Képeket linkelnétek légyszi?

Figyelt kérdés

:)

163 cm vagyok, 49 kg és a mellem kicsi...:(

Az érdekelne, hogyha a kés mellett döntenék, az nagyon látszódna-e.

Mármint nem a méret, hanem inkább a körvonal, keménység meg stb. miatt...


2010. jan. 24. 14:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Egy kis vékony lány nagy mellekkel mindenképp gáz és természetellenes.
2010. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És a csepp alakú (vagy milyen) ne tűnik természetesnek???
2010. jan. 24. 16:17
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen a csepp alakút válaszd! Szerintem az a leg "természetesebb" A többi már csak azon múlik (mármint,hogy mennyire tűnik természetesnek),hogy mekkora lesz és mennyire jól gyógyulnak a hegek! gugliba biztos kidob jópár képet ha beírod,hogy -csepp alakú implantátum-
2010. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszi!! :)

Ha még tudsz valami infó

2010. jan. 24. 21:09
 5/31 A kérdező kommentje:
val szolgálni, nagyon köszönöm! :)
2010. jan. 24. 21:10
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha alapból kicsi a melled, akkor az implantátumot általában izom alá teszik, így az látszódni fog. Ha nagy melled lenne és mondjuk megnyúlt volna, akkor mirigyállomány alá tennék az implit, így kívülről a saját mirigyállományod látszódna, avgyis természetes hatást keltene. De a csepp alakú implantátum tényleg jó megoldás, csak valamivel drágább mint a hagyományos lencse alakú.
2010. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ha izom alá rakják, nem akkor tűnik természetesebbnek? Mert ugyebár mélyebbe van a "cucc":DD és a mirigyállomány meg az izom is rákerül.

Persze nem akarok okoskodni, te valószinűleg jobban értesz hozza.

Na kb. igy néz ki a mellem:


[link]


Mi a véleményed? Mi lenne a legjobb megoldás? :)

2010. jan. 26. 08:04
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözz úgy, hogy kihangsúlyozod. Felesleges kés alá feküdnöd, de te tudod. Szerintem így is szép. De ha nem, nem.
2010. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig természetesebb a csepp forma.Láttam már "két féllabda" csepp implis cicit, és láttam nagyon sok kereket ami tök természetes volt. Sok függ a mérettől is

A kereket is be lehet úgy tenni hogy természetes formája legyen!

Általában a mirigy alá tett implantátum, főleg ha kevés a saját mirigyállomány kontúros lesz.

2010. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Épp ezért szeretném izom alá rakatni, mert még az is takarja, és hátha nem lesz olyan nagyon szembetűnő.

Szerinted mekkora lenne a nekem megfelelő, hogy ne tűnjön nagyon műnek?? Csak olyant szeretnék, amit nem kel folyton melltartóval takargatnom, és szeretnék már pántnélküli, ilyen meg olyan bluzikat hordani...

2010. jan. 27. 07:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!