Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A mell plasztika műtét után...

A mell plasztika műtét után miért lóg most megint a mell? Hosszabban lent!

Figyelt kérdés
40 éves vagyok és kB 10 éve volt plasztikai műtétem a melleimre, amik jó Nagyok és most szomorúan tapasztalom hogy újra Lógnak,miért? Az benne lehet hogy volt hogy akár több napig nem vettem fel melltartót?

2014. okt. 25. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Kb. ennyi a "kihordási ideje".

Biztos nagyon jó és kívánatos voltál, de ezek a beavatkozások is olyanok, hogy nem tartanak örökké!

Kis módosításokra, után-igazításokra lesz szükséged egy alapos kivizsgálás után. Ezek a korrekciók inkább karbantartás jellegűek, nem kell tőle félni!

Keresd ,meg azt a klinikát (orvost) aki ez eredeti beavatkozást csinálta - ő a legkompetensebb a megnyugtató válasz adására.

2014. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

10 év azért nagyon sok idő, gondolj bele a természetes agy mell is meglóg. 10 év útán mit vársz?

Hány cc-s lett?

Bnőmnek egy év után lóg kicsit, neki 700cc-s.

2014. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Jesszus! 700cc? Biztos? Az mar egy tehen.
2014. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 560cc van és nem hatalmas.
2014. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Berakattál egy hatalmas, nehéz implantátumot, és 10 év múlva elkezdett lógni a melled?

És nem látod az összefüggést a két dolog között?!

2014. nov. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt szerintem teljesen normális, hisz gondolom az alakod is változott valamennyit ennyi idő alatt. Nekem 4 éve volt plasztikám, de mivel sose tudtam tartani a súlyomat (5kg fel-le), nekem is kezd meglöttyedni. Pedig nekem izom alatt van az implantátumom, szóval amiatt elvileg nem lóghatna. Marad a genetika...
2014. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Berakattok akkora szilikonokat, mint egy kisbolygó, aztán csodálkoztok, hogy pár év múlva elbotlotok a csöcsötökben?


Nekem 220 ccm implantátumom van, és szerintem ez egy normális méret. Mondjuk az a trükkje, hogy nem kell akkorára meghízni hozzá, mint egy bálna, és akkor ez a méret is tökéletesen mutat. 70 kg vagyok és 180 centi, és sportos az alakom.

40 éves vagyok hozzá, mielőtt még valaki azzal jönne, hogy fiatalon könnyű.


Az a baj, hogy sokan kipuffadnak elefánt méretűre, sportok közül csak fedettpályás csokizabálást gyakorolják, aztán azt képzelik, hogy majd attól lesz a puhos testüknek valami emberi formája, hogy beszereltetnek hozzá két hőlégballonnyi gumidudát.

2014. nov. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-es: nem a kérdésre válaszoltál!

Nem mondasz hülyeséget, de a stílusod taszít.

2014. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7-es: Némi igazság van abban, amit írtál, de sok köze tényleg nincs a kérdéshez. Az, hogy kinek mekkora implantátuma van, nagyon alkatfüggő. Te vékony és sportos vagy, az ok. Kövér én sem vagyok (175/68), de ez vastag csontokkal, szóval sportolhatok, de ha meggebedek, se leszek vékony. Nekem műtét előtt azt mondta a doki, hogy mivel széles a mellkasom, 600-650 ccm-es implantátumot simán elbírna. 350-eset kértem, így 80D a mellbőségem. Ami szerintem azért messze van a hőlégballontól... Szóval ne csak magadból indulj ki, mert ebben a témában nem lehet általánosítani.
2014. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: "#7-es: Némi igazság van abban, amit írtál, de sok köze tényleg nincs a kérdéshez. Az, hogy kinek mekkora implantátuma van, nagyon alkatfüggő. Te vékony és sportos vagy, az ok. Kövér én sem vagyok (175/68), de ez vastag csontokkal, szóval sportolhatok, de ha meggebedek, se leszek vékony. Nekem műtét előtt azt mondta a doki, hogy mivel széles a mellkasom, 600-650 ccm-es implantátumot simán elbírna. 350-eset kértem, így 80D a mellbőségem. Ami szerintem azért messze van a hőlégballontól... Szóval ne csak magadból indulj ki, mert ebben a témában nem lehet általánosítani."


Nem hiszem, hogy szélesebb a mellkasod, mint az enyém - az enyém igen széles. Fiatalon sokat úsztam, meg egyebeket is csináltam, látszik is. Szerencsére.

A 175/68 alig marad el az én 180/70-emtől.


"Elbírna", persze hogy elbírna sokkal nagyobb méretet az én mellkasom is bőven, még a födém sem szakadna le tőle, de szándékosan választottam a második legkisebb implantátumot, a 220 köbcentist, mert igazán tök felesleges ennél nagyobb. Nyilván egyikünk sem ma jött le a falvédőről: megfelelő cicifixszel ebből is bármikor tudnék csinálni olyan kebelcsodát, hogy leállna a forgalom a Nagykörúton, csak éppen a hétköznapi életben erre viszonylag ritkán van szükség. A hátfájásra meg még ritkábban.


Azóta egy másik doki ajánlotta, hogy milyen szívesen csinálna nekem nagyobbat, de rekordsebesen elhajtottam a csecseim közeléből a jóembert a szikéjével.


Szerintem tökéletes az ezzel kapott B méretem, a világon semmi szükség ennél nagyobbra.

Őszintén, a hatalmas mellektől szerintem senkinek nem fog helyrejönni az önértékelése, sem a párkapcsolata. Ha extrém kicsi, mint az enyém volt, akkor hasznos egy B méretet barkácsolni belőle, de afölött nulla értelme van.


Na és most jön az ontopik rész, hogy mi köze mindennek konkrétan a kérdező problémájához:


Nyilván az ő lógását egy újabb műtéttel lehet csak korrigálni. Hadd javasoljam, hogy ha már úgyis kés alá fekszik, akkor ne újabb növelésben gondolkodjon (attól csak tovább görgetné ezt az ördögi kört, és legközelebb még hamarabb mehetne a kés alá), hanem cseréltesse le az implantot egy KISEBBRE, csináltasson egy természetes formájú (nem magas profilú) B méretet, a kinyúlt szöveteket meg redukáltassa, varrassa fel. Így majd legközelebb nem fog kinyúlni, lógni, a háta sem fog fájni, és újult erővel kezdhet el mozogni, sportolni, az alakját természetes módon formázni.

2014. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!