Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hatnak a mellnagyobbító...

Hatnak a mellnagyobbító tabletták?

Figyelt kérdés

Interneten láttam,hogy lehet rendelni ilyen tablettákat.

Még csak 16 vagyok,de nagyon kicsi a mellem.Nem szeretnék tovább vári,mivel úgysem lesz nagyobb.Ez örökletes szerintem,mivel anyumnak is nagyon kicsi.Csak azt nem tudom,hogy valóban hatásosak-e.Sokak szerint felpuffadok tőle,kövér leszek,megzavaroodik az anyagcserém meg ilyenek.Remélem ez nem így van és tényleg növeli a mellméretet.


2010. jan. 28. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De így van, ezek nem hatékonyak, csak a pénzért csinálják. A nők melle 22 éves korukig nő...
2010. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De van egy beauty brest mellnövelő,azt írják hatásos,és sokan kipróbálták.
2010. jan. 28. 14:24
 3/14 anonim ***** válasza:

És honnan tudod,hogy kik írták?Lehet,hogy csak a forgalmazó cég emberi írták,hogy lássak mások is hogy milyen csodaszert lehet venni. A tv-be is láttam egyszer,hogy az ilyen tablettákat direkt nagy mellű nőkkel reklámozzák,hogy nekik bevált mekkorát nőt a mellük...Közben meg még életében nem szedett be egyet sem abból a bogyóból.Sőt még azt is mutatták,hogy miből készülnek.Egy biztos,nem olyan anyagból amitől a melledben fognak lerakódni a zsírpárnácskák.

Tehát NEM LÉTEZNEK mellnövelő tabletták.Ha tényleg léteznének akkor a senkinek nem kellene a szilikon,hisz sokkal egyszerűbb módja is lenne annak,hogy hogyan tegyenek szert nagyobb mellekre.Na meg akkor más is venne ilyen pirulát és mindenki elégedett lenne a mellével.

2010. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezek mind kamu bogyók, nem hatásosak, csak nagyon sok ember nicns meg elégdve magával szoval kitalanak iylenekt, hogy csinaljanak belole penzt. Fogyni sem lehet bogyotol... Melled meg vegkepp nem nohet....
2010. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még valami:a fogamzásgátlótól nőhet a melled.Sokan híznak tőle,így megy nekik mellre is de mellet hasra,fenékre,combra is mehet,ki mire hajlamosabb.
2010. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. jan. 30. 12:06
 7/14 anonim ***** válasza:
ennyi erővel ólmot is ehetne az ember. az ilyen csodakészitmények csak a gyártó profitját növeli, nameg a bosszúságod, nem a melled.... próbáld meg elfogadni magad úgy ahogy vagy. ha lesz egy rendes párod, akkor őt ugyse fogja zavarni.. :)
2010. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bebizonyították, hogy a nők melle akár 30éves korukig is nőhet. Nekem a mellem kétszer akkora lett 3 év alatt...

21évesen alig volt, most 24vagyok és kétszer akkora lett (nem híztam). Állítólag ritka, de előfordulhat... Msot képzeld el, ha én 21éves koromban elkezdtem volna szedni a mellnagyobbító tabikat és mondjuk egy jó 3éves kúrát csináltam volna, mert van rá lóvém... Azt hittem volna, hogy attól lett kétszer akkora, így az én véleményem az lenne, hogy nagyon nagyon hatásos...

2010. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja azt hozzáteszem az előző hozzászólásomhoz, hogy 21éves koromtól szedtem fogamzásgátlót!! Lehet, hogy attól növedett meg nagyon, de lehet, hogy nem... Nem tudni, bár valószínű, mert azért 20éves kor felett ekkoraí növekedés tényleg ritka... Egyébként Yadine-t szedek! Próbáld ki :DDDDD
2010. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszii..de nem úgy van,h fogamzásgátlót a nőgyógyász írja fel?:D
2010. febr. 19. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!