Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A térd veleszületett deformitá...

A térd veleszületett deformitása. Segítség! Van megoldás?

Figyelt kérdés

Egy hete elmentem a házi orvosomhoz, azzal az indokkal, hogy a a két térdem miatt X alakú lábam van. Ez nagyon nagyon zavar esztétikai okokból, de tényleg annyira, hogy nem szívesen állok vagy megyek el az utcán, ahol lehet, csak leülök, hogy ne lehessen észrevenni. Az orvos megnézte előről, hátúlról, majd egy Beutalót küldött az Ortopédiára. A Beutalón ez áll: Q6820 A térd veleszületett deformitása.

Szerintetek van valami megoldás, a műtéten kívűl? (Persze ha csak ez van, ebbe is belemegyek majd, mert tényleg zavar). "Törődj bele", "Ne foglalkozz" válaszokat kérlek ne írjatok, mert semmiféle képpen nem törődöm bele. 16 éves vagyok. A válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. dec. 19. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell beletörődnöd! Viszont ha tényleg szeretnél megoldást, akkor igénybe kell venned az orvosi segítséget. Utána kellene nézni, hogy a műtéten kívül van-e más megoldás. A műtét nyilván az utolsó lehetőség. De ha csak az marad, akkor vállalni kell. Tudom, könnyű mondani, de a célért az ember mindent vállal. (Én is voltam hasonló helyzetben, ezért mondom, csak nem a lábammal.)
2014. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a Zöld jel. :)
2014. dec. 19. 21:45
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem is x lábam van, nem tudom hogy ez ugyan az -e mint nálad, de nekem gyógytornát javasoltak. Érdemes utána nézni. :)
2015. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyógytorna segített?
2015. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem jártam, mert azt mondták ha nem zavar, akkor nem baj. Biztos használ, különben nem ajánlották volna. :)
2015. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mielőtt belemennél egy műtétbe, érdemes megpróbálni, még akkor is ha csak kicsit javít a helyzeten. :)
2015. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat!
2015. jan. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!