Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Comb zsírleszívás, Dr Gill-ről...

Aseregi kérdése:

Comb zsírleszívás, Dr Gill-ről van valakinek tapasztalata? 36éves vagyok,2 gyerek, régen diéta-sok edzés, jól néztem ki, most nincs erőm fogyózni, (néha nekiállok-hamar feladom) heti 2 tornával pedig semmit nem érek el.

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

menj el egy kislaborra meg egy inzulinrezisztencia mérésre és meg is lesz a motivációd a kapott eredményektől.

fogyózni meg a tudatlan idióták szoktak,diéta a neve.

és igen a heti 2 edzés még csak-csak,de valóban hiába,mert az étrenden múlik kb 90%ban.

de ez az egész változás az egészségesebb és minőségibb életről kell szóljon elsősorban nem a külalakról.

arról,hogy sokáig élj és sokáig lehess a gyerkőcökkel,hogy megéld azt,hogy látod az ő gyerekeiket.

nem arról,hogy megdöglesz 50 évesen infarktusban,vagy szétszúrod magad inzulinnal mert egész nap szénhidrátot eszel.

ezeken gondolkozz el a baromság és a lustaság helyett.

2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mit érsz a zsírleszívással? A bőrödet nem szívják le, ahhoz hogy jól nézz ki kell a torna, edzés, megfelelő étrend. Rendszeresen. Lógó bőrrel hiába lesz vékony combod. Mellesleg a háj visszatér hamar. Ne add fel, csináld. Ha hozzászoksz már nem lesz nehéz, a mindennapok része lesz.
2015. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Életmódot kéne váltani nem "fogyózni". Leszívják rólad a hájat, de ha ugyanúgy kajálsz visszajön.
2015. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, nagyon hezitálok. Most amellett vagyok, hogy ebből a pénzből edzőterembe megyek minden nap, fogadok egy személyi edzőt, gondolom edzés mellett könnyebb lesz jól kajálni is.Amúgy is félek az egész műtéttől(altatás,eredmény).köszi
2015. febr. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!