Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudnátok nekem mondani bevált...

Tudnátok nekem mondani bevált mellnövelési tablettákat, krémeket, vagy praktikákat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez ilyen egyszerű lenne...
2015. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Szilikon/Terhesség/Elhízás

Nagyjából ezek léteznek amik látható változást okoznak!

2015. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerinted létezik olyan krém, ami megnöveli a melleidet?:D

Ennyi erővel van izomnövelő krém is, és a testépítők azt használják, ugye?

Amúgy nincs baj a kisebb mellekkel, ha nagyon-nagyon zavar, akkor plasztika.

2015. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb krémek is maximum annyit tudnak, hogy a bőrt simítják, ápolják, rugalmassá teszik. Ettől szebb lesz a dekoltázs, de a mellméret egy centit nem fog nőni.
2015. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
inkább a fenekeddel foglalkozz, azzal már lehet mit kezdeni edzéssel
2015. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Ne dőlj be a hülye reklámoknak!

Nincs kenőcsös meg tablettás mellnövelő - viszont vagyonokat lehet kifizetni a semmiért!!!

Igaza volt egy korábbi hozzászólónak: hízás, terhesség szilikon!

Semmi más nem fog a melleden változtatni! (esetleg egy fél számot némi edzés - de van arra is példa, hogy attól még kisebb lett!)

2015. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
beauty breast kapszula és krém. webshopban lehet kapni.
2015. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Zora242 ***** válasza:
68%
Ha hiszel a mesékben, akkor költekezz, de inkább a plasztikai sebészetet, azaz a mellnagyobbítást válaszd ha nem vagy megelégedve magaddal!
2015. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
nem tudom, miért kellett lepontozni az én válaszomat, az legalább a kérdésre érdemben reagált. a kérdező konkrét cuccokat kérdezett, nem kioktatást akart olvasni... kedves kérdező, ha érdekel az a kapszula, amit írtam, szívesen leírom a tapasztalataimat. nem forgalmazó vagyok, nyugi. : ) kétszer szedtem végig egy kúrát a krémmel, egy méretet növekedtem, azóta nem használom, mert híztam, és így nagyobb a mellem. : D amúgy ha csak testápolóval kened, az is sokat segít, de növelni nem fog.
2015. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló kérlek írd le tapasztalaidat légyszíves!
2015. febr. 17. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!