Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt mar valaki a Honved...

Volt mar valaki a Honved korhazba plasztikai dokihoz? Melyik dr-hoz forduljak az anyajegy kioperalasaval? Tapasztalatok vkinek?

Figyelt kérdés
Az arcomon van 2 anyajegy amit leszeretnem szedni.ezert nagyon felek es izgulok...
2015. márc. 26. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Dr. Debreczeni Béla Zoltán ajánlanám, Ö nagyon profi! (azért zárójelben megjegyezném, hogy Ő lett a 2014-es Év Orvosa)
2015. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem dr Debreczeni Béla és dr Győri Sándor operált több mint két évvel ezelőtt. Kedvesek voltak, a környezet is szimpatikus volt, a dolgukat is jól végezték, de mivel ingyen voltam, bőrgyógyász javaslatára, meg is lett az eredménye.. a vállamról, könyökömről és hátamról szedték le egyet-egyet, a könyökömnél mondjuk csak rózsaszín csík maradt, de a vállam és a hátam nagyon ocsmány, nagy, púpos ronda hegek maradtak. Arcon gondolom az esztétika is fontos szempont náluk, még ha nem is magánpáciens vagy, de ha metszésre mész, biztos hogy heg fog maradni. Én lézeres eltávolításra gyűjtök, szintén arcról akarok eltűntetni úgy 10-15-öt (haha).
2015. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En meg Dr.Deak P.Balazshoz kaptam idopontot.rola tudtok vmit??? Az arcomrol kettot leszedik..nagyon felek.de mivel plasztikai sebesz,remelem jol megcsinalja.
2015. márc. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!