Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csináltattam egy hajbeültetést...

Csináltattam egy hajbeültetést majdnem egy éve. Szerintetek mennyi a különbség? Komolyan gondolkodom rajta hogy értelme sem volt :S csak a kis háromszögeket kartam eltüntetni oldalt.

Figyelt kérdés

bocsi a minőségért. de csak az összképre vagyok kíváncsi. lehet pénzkidobás volt?


bal oldali amilyen volt és a jobb oldali amilyen most. azért csináltam mert egy fodrász anno meggyőzött arról h kopaszodom....


[link]


sok száz ezer ft volt :S


2015. máj. 11. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Túl homályos a kép. Legalább a mostani állapotról csinálj egy normálisat.
2015. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Személy szerint én semmi különbséget nem látok, de mintha semmi nem indokolta volna a beavatkozást. A fodrász nyilván jutalékot kap a beültetést végzőtől.
2015. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Talán egy árnyalatot javult a helyzet, de eredetileg sem volt semmi komolyabb probléma a hajaddal! Ne menj bele mégegyszer egy hajbeültetésbe! A kopaszodás genetikai dolog, ha keményen elkezdesz kopaszodni, az összes vagyonod ráköltheted a hajbeültetésre! Akik kopaszodnak, úgy szokták megoldani, hogy teljes kopaszra nyírnak, olcsóbban kijönnek és még szexi is. Nézd meg a híres kopasz színészeket, semmi probléma a kopaszságukkal! Még azok is tarra vágják a hajukat, akik nem kopaszok! Nem kellene ennyire aggódnod! :)
2015. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
bocsi a homályos képért. sajnos nem tudok jobbat a telefonommal. majd megpróbálok anyám gépével. igazából, arra vagyok kíváncsi hogy így ránézésre mennyire érte meg. életben sem látjátok minden hajszálamat, amúgy van hajam rendesen. azt a klinikán is mondták. a fodrász egy ilyen bio hajas izében terrorizált sokáig azzal hogy kopaszodom, és emiatt csináltattam meg.
2015. máj. 11. 10:04
 5/15 A kérdező kommentje:
47%! 16 éves korom óta így nő a hajam, nem változott szinte semmit. most jelenleg 30 hoz közel vagyok :)
2015. máj. 11. 10:05
 6/15 anonim ***** válasza:
"a fodrász egy ilyen bio hajas izében terrorizált sokáig azzal hogy kopaszodom, és emiatt csináltattam meg." - És te voltál olyan lüke, hogy el is hitted, és beleinvesztáltál X százezer forintot! Kettőtök közül a fodrász járt jól, a te önbizalmadat meg jól letaposta azzal, hogy kopaszodol! Ideje összekapnod magadat!
2015. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze erre már rájöttem én is, de eleve egy testkép zavaros ember vagyok, mivel pár éve fogytam le 70 kilót, normális súlyban vagyok jelenleg, de voltak emiatt műtéteim is. A kopaszodós szöveg, amit 2-3x kellett teljesen végig hallgatnom kicsit nagyobbat ütött emiatt....
2015. máj. 11. 10:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Húú, 70 kiló fogyás az nem semmi! Legyél büszke magadra! :) A nők is irigykednek rád! :)
2015. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nos, ha fogytál 70 kilót, akkor már nem kellene, hogy testkép zavaros legyél, hiszen feltételezhető, ahogy írtad is, hogy normál súlyban vagy. Akkor ne problémázz ennyit magadon, bizonyára nem vagy bányarém, de ha ilyen önbizalomhiányban szenvedsz, akkor még a párkapcsolataid is megsínylik! Itt a nyár, tessék egy kicsit lelkileg kimozdulni ebből a lelki tépelődésekből! :)
2015. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó, köszi, ebben igazad van :) azt fogom tenni!
2015. máj. 11. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!