Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meg merjem nagyobbítatni a...

Meg merjem nagyobbítatni a mellem szilikonnal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 30 éves leszek a hónap végén és a pasim ajándékként cicit szeretne nekem ajándékozni. Igaz nincs nagy mellem, de kicsike sem, csak volt egy plasztikai műtétem (korrekció), ami után csúnya hegek maradtak és ezt szeretném helyretetetni. Nem érzem, hogy szükségem van műcicire, valamint félek, hogy majd állandóan műttetni, igazíttatni kell, na és ha gyermeket szülök egyszer... Nem tudom, mit is tegyek. Érdemes elfogadni, vagy nem?
2008. szept. 7. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nagyon fogadnám el. Pont azért, amit írsz... gondolkozz, hátha van valami jobb ötlet, amivel a kedvére tehettek egymásnak.
2008. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
ha nem látodértelmét akkor ne fogadd ek abbola pénzböl menyetek el valahova akár pár napra egy vellnesszálodába vagy a hegyekbe az romantikus és együtt is vagytok szerintem ez jobb mint egy mümell
2008. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj ebből döntsd el.

TE VÁGYSZ RÁ?

Ha igen csináltasd meg, ha nem akkor más kedvéért ne.

Én 16vok nem igazán értek ehez..de sztem ez a legfontosabb h te mit akarsz valójában.

2008. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha nekem akarna a pasim műcicit csináltatni biztos hozzávágnék valamit, már ha csak felhozná a témát akkor is, úgy érezném nem azért szeret aki vagyok, hanem valami műnőt szeretne. Én aztán elég lapos vagyok a 80/a méretemmel és nekem is vannak hegeim...mégsem fogadnám el. Ja bocs, csak ez jutott hirtelen eszembe. Igazából gondold át TE mit akarsz és tedd azt.
2008. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van "műcicim" és azért van, mert ÉN akartam, hogy legyen. (Két gyermekem után nem sok maradt ezért csináltattam meg)

Én nem akarlak lebeszélni, de megragadott ez a mondatod: "Nem érzem, hogy szükségem van műcicire..." szóval így NE! Ahogy az előttem szólók is írták, csak akkor ha valóban Te is így gondolod. Ha nem, akkor beszéld meg a pároddal, hogy te így is jól érzed magad. Ő pedig ha szeret el fog fogadni így :)

2008. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne a párod kedvéért menj bele ilyesmibe!

Ha Nem fogad el így akkor mehet a levesbe! :)

2008. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is csak azt tudom mondani amit az előttem szólók. Csak akkor csináltasd meg ha te magad is akarod és ez a vágyad, de csak a párod kedvért semmi képen ne, mert később meg bánhatod.De a soraidból én azt vettem ki hogy te nem igazán szeretnéd.Nekem is kis melleim vannak,de engem nem zavar,nem mondom hogy nem örülnék annak ha a sors nagyobb mellekkel áldott volna meg,de soha nem műttetném meg.Ha a párod igazán szeret akkor elfogad ahogy vagy.
2008. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem tegye el a párod arra az időre ha már szültél két gyereket, vagy valami. :) Azt megértem, vagy ha valakinek olyan pici, hogy nincs is, vagy olyan nagy, hogy el se bírja a gerince, stb.

Amig neked nincs rá szükséged és nem okoz benned lelki/fizikai fájdalmat, vagy kisebbségi érzést ne csináltass se műcicit, se semmi mást. Korrekciókat meg lehet csináltatni annélkül is.

2008. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,csak akkor csináltasd meg,ha te is szeretnéd..

Amúgy gyerekek után megereszkedik,szówal yah..Nekem mondyuk wan,deh én sayát magam döntöttem így:)

Amúgy nem olyan wészes:)

2008. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zoltán491 válasza:

Ha valaki nem örül egy ajándéknak, akkor az nem is jó ajándék. Főleg, ha választani lehet.


Tapasztalatom szerint a természetes mindig jobban tetszik a férfiaknak, mint a csinált. A műtét egyébként is sok dolgot megzavarhat (egy becsületes orvos ezt meg is mondja). Ha választhatsz, inkább mást kérj!

2014. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!