Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 20 éves vagyok, és mellfelvarr...

20 éves vagyok, és mellfelvarráson gondolkodom. Megerősítenétek vagy lebeszélnétek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy gének által lógósak a melleim. Nem olyan hűű de nagyon durván, de melltartó nélkül semmilyen ruhát/felsőt nem tudnék felvenni, mert ahoz viszont már nem elég feszes. Mondjuk sosem volt az, csak amikor növésben volt. Szóval most 75/C vagy D-s melltartót hordok. Sokan irigykednek rá, de csak a melltartó formálja szépre, amúgy nem az igazi. Eléggé gátlásos vagyok emiatt, és nem is mások miatt gondolkodom rajta, hanem magam miatt, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Meg annyira szeretnék néha nyitott hátú felsőkben lenni, vagy csak simán melltartó nélkül lenni, de inkább nem csinálom mert kényelmetlenül érzem magam. Még a fürdőruhavásárlás is kész szenvedés, mert nem találok olyat ami szép lenne de tartana is.

A műtétről. Szóval csak felvarrásra gondoltam, szilinkont nem akarok, habár ilyenkor tanácsolják, mert kisebb lesz a mell. De nem érdekel, legyen kisebb, de szilikonmentes és feszes. Pénzem egyelőre nincs rá, így a kérdés elméleti, csak már végre el akarom dönteni, hogy egyszer majd megcsináltatom, vagy inkább nyugodjak bele, hogy olyan amilyen. Mit gondoltok? Tudom kellene kép is, de nem igazán szeretném mutogatni azt, amit amúgy mindenki előtt takargatok.


2010. márc. 12. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te látod ennyire vészesnek. Nekem az a véleményem, hogy nagyon meg akarod csináltatni, inkább szülés-szoptatás után tedd, mert akkorra egyébként is jobban lógni fog. Vagyis ha most megcsináltatnád, tkp. kidobott pénz lenne, mert a szoptatós időszakot követően újra lógna.
2010. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nagyon elnagyolt lesz, de épp attól félek, hogy így (nem csak a mellemre értem, hanem az önbizalmamra is) nem fogok eljutni addig, hogy legyen valaki akinek szülhessek. Remélem érted, hogy értem :)
2010. márc. 12. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne már, figyelj, a férfiak a fenékre buknak. Ha jó a feneked nincs gáz, ha netán nem jó, akkor feszesítsd és kerekítsd, az ingyen van.
2010. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A fenekemet dicsérik a hímneműek (elég gömbülyű vagyok mindenhol), viszont azzal sem igazán vagyok megelégedve. Tudod milyen nehezen találok olyan gatyát magamra amiben nincs kint a fél fenekem? Ja és még magas is vagyok, tehát így még nehezebb. De köszönöm, jól vagyok magammal :)
2010. márc. 12. 20:32
 5/11 anonim válasza:

Szia! Nekem is hasonló a problémám,csak annyi,hogy nekem még nagyobb a mellem (75/F)Én is 20 vagyok.Stabil kapcsolatom van már jó pár éve, a páromat állítása szerint nem zavarja a mellem,sőt...De engem ennek ellenére zavar,gátlásos vagyok miatta és amint lehet,szeretném megcsináltatni.Nekem is ugyan azok a vágyaim,mint neked (melltartó nélkül felvenni egy felsőt)Rám is sokan irigykednek,de ha meglátnának melltartó nélkül,akkor más lenne a véleményük.

Jó lenne kivárni a szoptatás utáni időszakot, de nem tudom hogy bírom addig :S Pénzem nekem sincs sok,de próbálok gyűjtögetni.Remélem összejön egyszer,mert a család mellett ez a 2. legnagyobb álmom.

Drukkolok neked is! :)

2010. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy valaki ennyire át tudja érezni a helyzetet.

Bár kicsit irigykedem rád, mert neked van stabil kapcsolatod. Nem tudom mennyire vagy tudatában, de ez az állapot nagyon sok önbizalmat ad, és még így is gátlásos vagy, hát képzelj el engem. Egyébként azok akiknek nincs ilyen gondjuk el sem tudják képzelni mennyi kényelmetlenséggel jár az az egész, és hajlamosak azt hinni hogy mi reagáljuk túl, sőt még örülnünk is kellene.

Nehéz, nekem is ez az egyik legnagyobb vágyam. Én is drukkolok Neked! És köszönöm, hogy írtál! :)

2010. márc. 15. 11:23
 7/11 anonim válasza:

Szia! Utolsó vagyok.

Amikor még nem volt meg a párom,akkor én is úgy gondoltam,hogy nem is lesz normális kapcsolatom,mert képtelen lennék valaki előtt levenni a ruhámat stb.

Szerencsére másképp alakult :)Igaz, gyakran melltartóban vagyok az intim pillanatokban...A páromat nem zavarja,mert tudja,hogy melltartó nélkül nem érzem jól magam.

Igazad van, önbizalmat kéne,hogy adjon a kapcsolatom,és biztos ad is valamennyit,de ez nem elég sajnos :( Nem vagyok híve a plasztikai műtéteknek, de kénytelen leszek megcsináltatni,amint van rá lehetőségem,mert így nem érzem jól magam, + gerincferdülésem van,és a mellem még rátesz egy lapáttal.

2010. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egyébként nagyon örülök,hogy feltetted ezt a kérdést! :)

Nekem is jó tudni,hogy nem vagyok egyedül :)

És köszi a drukkot! :D

2010. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna..

azóta valami fejlemény?

2010. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát nálam semmi fejlemény, még mindig csak melltartóban tartom szépnek a melleim.

Viszont találtam magamnak a nyárra fürdőruhát, ami szépen tart, de nem tiszta szivacs, és nem is nyomja fel a nyakamba. :) Apró örömök az életben.

És te utolsó, te hogy vagy?

2010. jún. 24. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!