Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül magyarországon...

Mennyibe kerül magyarországon a mell implantátum? Melyik klinikát ajánljátok és mit használnak szilikont vagy saline (sós víz)

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Látom képben vagy. :D Jó, hogy nem azt kérdezted, hogy szilikont vagy limonádét? :D
2015. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs akkor így: só oldattal töltött. Szilikon gélt nem igazán akarok, mert ami most van az is só oldatos, csak már ki kéne cseréltetnem mert 10 éve bennt van és tok zsugorodásos lett. Külföldön csináltattam anno de most inkább Mo-on csináltatnám.. Csak ennyire vagyok képben. Kösz.
2015. szept. 15. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

En ilyet akarok de elég draga még egy ev mire lesz pénzem rá de megéri

2015. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lilly Hoying@1 válasza:
Szia, ne haragudj mit tudnál ajánlani egy "fiatal" lánynak aki majd egyszer szeretné megcsináltatni a cicijeit? Mennyire éri meg? Te hány éves voltál amikor megcsináltattad? Hogy viszonyultak hozzád az emberek utána? ... csak mert az én ismerőseim eléggé el ítélik... de én nem!! Nagyon szeretném csak még fiatal vagyok a plasztikai műtéthez :/
2015. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia 19 éves voltam mikor elöször megcsináltattam. Mivel kb 10 évnként cserélni kell már egyszer kicseréltettem.. Most 37 éves vagyok... Idöközben szültem 2 gyereket, szoptattam is ezért megereszkedtek és megint mennem kell javítani rajta! Gondolj bele hogy ha megcsináltatod, lesz e a jövöben pénzed arra hogy újból és újból csináltasd? Valamint nagy a kockázat a komplikációra! Nekem is volt úgynevezett "tokzsugorodás" nézd meg a google-on mi az. Azt is meg kellett csináltatni.. Minél tovább van benn egy implantátum annál nagyobb az esély erre.. Fontos: várj amíg befejeztél gyerekeket szülni, mert az nagyon tönkre vágja a melleket föleg ha szoptatasz! Ha oedig valaha kivetetnéd mert megunod, hidd el van ilyen, több ismerösöm is megszabadult töle... Akkor marad a lógó kinyúlt bör amit fel kell varratni. Ennek megvannak a maga komplikációi. Ezt sosem csináltatnám.. Így marad az implantátum.. A mai eszemmel, NEM csináltatnám meg ha fiatal lennék! Nem volt semmi mellem, mégsem.. Ahogy az ember öregszik tudod egyre kevésbé akar már kès alá feküdni.
2015. szept. 16. 22:38
 6/6 Lilly Hoying@1 válasza:
Köszönöm :)
2015. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!