Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért csak mellnövelő készítmé...

Miért csak mellnövelő készítmények léteznek? Mellkisebbítésre miért csak a műtét a megoldás?

Figyelt kérdés
2007. nov. 7. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mellkissbbítésre, mármint látszat szerint van lehetőség, hiszen régen, Nagyanyáink idejében is volt olyan nagymellű nő, aki kisebbet szeretett volna, de akkor nem volt lehetőség műtétre. Ilyenkor fűzővel leszorították, természetesen nem annyira, hogy károsodjon vagy ne kapjon levegőt.
2007. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a mellnagyobbitásra is csak a műtét jöhet szóba!A mindenféle mellnövesztő szerek semmit sem érnek!

Csak jó bolt a kitálálónak meg az eladóknak,mert sok kismellű nő bedől neki akinek nincs pénze plasztikai műtétre.

Szóval a nagymellűek nincsenek hátrányban,mert igy legalább megmarad a pénzük!

(Egy kis mellű,aki elég sokat költött mellnövesztő szerekre,de egy centit se nőtt!)

2007. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagy volt es zavart neki alltam dietazni pedig nem voltam kover.es sportolni,ha mellre gyursz ugy hamar kicsi lesz,egeszsegesebb a sport es nem kerul annyi fajdalomba
2007. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha műtét nélkül akarod kisebbíteni a melledet, akkor sportolj valamit
2008. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Emberek ha tényleg nagy, akkor nem igazán lehet vele sportolni. Ha túl nehéz, a sport csak fokozottan megterheli a gerincet, sőt a szövet is fáj, hiszen a súly széthúzza. Az összenyomásról meg annyit, hogy lekötheted, de csak lógni fog.

A szoros melltartó is kidörzsölhet, és az izzadságal párosulva gombásofdás léphet fel...szóval ez se az igazi.


Fogyókúrával pedig csak a rárakódott zsírt tudod lefogyni, magát a szövetet nem. Legalábbis egésszéges úton nem, csak életveszélyes, anorexia gyanús diétákkal.


Nem véletlenül támogatja a tb, ha mozgásbeli, gerinc, vagy lelki problémákat (pl étkezési zavar, vagdosás) okoz.

2013. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!