Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akinek Debrecenben, Dr....

Akinek Debrecenben, Dr. Molnár Csaba végezte a mellnagyobbító műtétét, vagy tud olyanról, akinek ő csinálta, megosztaná a véleményét, tapasztalatait? 23/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is debrecenbe csinaltak,csak nekem nem Molnar Csaba,hanem Fábián Zsolt! En teljesen meg vagyok elegedve! Kerek implantatumom van felig izom alatt!gyonyoru.egyaltalan nincs mu hatasa... Az elso ket het eleg fajdalmas volt,cataflam-al keltem es aztal fekudtem,de a mutet utan nagyjabol masfel-2honappal a hason alvas is ment,mert egyaltalan nem fajt... Es tenyleg szep munkaja van!
2015. dec. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.en ha ujra valasztanom kellene akkor is ot valasztanam! Bar nagy esely van ra,h ujra meg fogom latogatni,egyedul a merettel nem vagyok elegedett,ugyanis amikor beszelgettunk az akkori elmondasa szerint en nagyobbra szamitottam,de kozel sem lett akkora,amekkorat tenyleg akartam...!
2015. dec. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) de már biztos, hogy Molnár Csaba lesz..
2015. dec. 31. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
második, és ez nem volt neked csalodás, hogy ennyi pénzért nem lett méretben akkora ? én is gonodlkodom rajta, hogy 1-2 év mulva megcsináltatom. hogyhogy nem lett akkora ?
2016. jan. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
időközben én is túlestem rajta, én viszont nagyobbat kaptam, mint amire számítottam, pedig az a méret, amiben megegyeztünk. de nem bánom, mert nagyon szép :) csak még fáj, és irtóra nehéz ez az 1-2 hét.
2016. jan. 13. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!