Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A mellplasztika árát mellenkén...

A mellplasztika árát mellenként kell értelmezni? Tehát a "Mell nagyobbítás: 300 000 - 400 000 Ft" -ot még meg kell szoroznom kettővel? Vagy ezt az árat a két mellre értik? Mert a protézishez oda van írva, hogy 280 000 - 470 000 Ft /pár.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Igen plusz az altatás,meg a műtéti díj és még egy csomó minden.
2010. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem.


a 300-400 ezer ft az alapár (mindkét melledre), erre jön rá a két darab implantátum, mondjuk alsóhangon 300.000, plusz ha magánkórházban végzik, akkor többféle vizsgálatot és ellátást is ki kell fizetned, és több helyen az altatás sincs benne az alapárban, ami még plusz 60-80 ezer ft körül mozog, de ezt is kórháza válogatja. mindenesetre 800 ezer ft alatt biztos, hogy nem úszol meg egy mellnagyobbítást magánkórházban. az állami valamivel olcsóbb, de az implantátum ára ott is ugyanannyi, legfeljebb a mellékes költségek kevesebbek.

2010. ápr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az implantátum (mindkét mellbe) mindenhol 300 ezer Ft. A többi költség meg változó. Én állami kórházban csináltattam, 500 ezer Ft körüli lett az összeg vége. Amúgy azok a dokik akik a magánklinikákon műtenek, zömében állami kórházakban is dolgoznak, szóval a munka minősége ugyanolyan jó államiban mint magánban. A magánban ugye nincs műtő, azt bérlik valahol, ennek árát te fizeted. Plusz a magánban egyágyas szobában vagy, a s.ggedet is kinyalják mint egy jobb szállodában. Államiban többágyas szobában vagy más betegekkel, akik nem feltétlenül plasztikáztatni jöttek. Én pl. 2 vakbélműtétessel voltam együtt.
2010. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!