Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek az orromat vagy...

Szerintetek az orromat vagy az állkapcsomat kéne megműtetni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most fogszabályzóra gyűjtök, torlódnak a fogaim és hátrébb tolódott az alsó állkapcsom, de ha nem lesz változás megműtetném. Viszont, nem tudom hogy optikailag a túl nagy orrom okozza ezt a "patkány -rágcsáló arcalakzatot"(ne nevessetek) vagy valóban az állkapcsom. Bár szerintem mindkettő.


Tényleg komolyan gondolom, már évek óta ez a tervem.


2016. jún. 8. 00:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ideál: [link]
2016. jún. 8. 00:42
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem sértésként írom, de a gondolkodásoddal vannak problémák, mintsem az arcod alakjával.


Ha a gondolkodásodon nem változtatsz sosem fogod elfogadni magad.

2016. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
hegyes orr, kis áll, pufi arc - ezektől van kissé egér alakzatú arcod, de nem vészes, sokkal rosszabbakat is látni az utcán. emiatt felesleges a műtét.
2016. jún. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az ideálod természetesen erős kompenzációja annak, amilyen alakú most az arcprofilod. De azert mert nem vagy olyan meg abszolút nem műtétközeli a helyzet. A leírt jelenség ettől meg megfigyelhető es valóban sajnos a kettő együtt erősíti egymást. De ha semmiképp nem tudsz megbékélni magaddal ( pedig megtehetnéd, nem vagy csúnya, sőt) akkor csináltasd meg mindkettőt, de egyszerre. Addig úgysem nyugodnal, mert belelátnád a maradékát ennek a nem tetsző ívnek. 24/f
2016. jún. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
csak agyműtét segítene, mert semmi baj nincs az arcoddal
2016. jún. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az "ideál" nem szép.Az állkapcsod íve szép,talán maga az állad egy leheletnyit kicsi.A problémát szerintem az orrod okozza,azt csináltasd meg,és meglátod jó lesz az összkép.De tényleg jól gondold meg mielőtt belevágsz.
2016. jún. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az orrod. Olyan vagy, mint Lois Griffin.
2016. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyrészt az állkapcsoddal semmi baj, másrészt azt nem műtik meg csak úgy mint egy orrot. Az orrodat műttesd meg, az teljesen rutin dolog.
2016. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg harapási rendellenésséged?

Egyébként,ha már mindenképpen műtettni akarsz,akkor az orrod.

Az állkapocs műtét (nekem mélyharapás miatt lett volna szükséges,amit aztán fogszabályzóval sikerült rendbe tenni) 1,5 millió lett volna,plusz 6-12hó gyógyulási idő stbstb.

2016. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úr Isten, semmi baj nincs sem az orroddal, sem az álladdal! Tök szép, karakteres arcod van! Különleges! Egyáltalán nincs patkányfejed! Miért akarsz "átlagos" arcot? Szerintem nagyon aranyos profilod van, nekem kifejezetten bejön! Szerintem nagyon rossz döntés megműttetni, mert igazán különleges karaktere van az arcodnak. Erősen kétlem, hogy valaha is mondott neked ilyet valaki, hogy csúnya vagy, vagy patkány arcod van. Sajnálom, hogy tönkre akarod tenni ezt szép arcot...
2016. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!