Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Arcfeltöltést hyaluron savbal...

Arcfeltöltést hyaluron savbal inkekcióval csak plaszzikai sebész hajthat végre vagy bárki?

Figyelt kérdés
Király utcában jártam és egy helyen ki volt írva 'ráncfeltöltés' egy fodrászat, kozmetika üzlet alatt. Szabályos ez? Ha igen hol lehet ennek a szakmai alapjait megtanulni, szívesen megtanulnám.

#feltöltés #hyaluron sav
2016. júl. 8. 17:51
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:

bőrgyógyász-kozmetológus szokta csinálni.


Én kozmetikusra nem bíznám.

2016. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez hyaluron savas feltöltés vagy egyéb?
2016. júl. 9. 07:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismeros volt kozmetikusnal ajakfeltoltesen. Botrany, hogy ilyen invaziv beavatkozast kozmetikus is csinal. Mi van ha rosszul szur? Ha a paciens allergias valamire, mit csinal?


En inkabb nem sajnalom a fejemre a penzt es orvoshoz mentem ajakfeltoltesee, akinek ez a szakmaja, 6 plusz x evig tanulta, es evtizedek ota van a szakmaban.

2016. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!