Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » DR. VINCENTE RODRIGO Járt már...

DR. VINCENTE RODRIGO Járt már nálla valaki? Véleményét kérem ossza meg velem is. Köszönöm köszönöm Saját zsírral szem alja gödrör feltöltése

Figyelt kérdés

Szem alja gödröt szeretném saját zsírral feltölteni...

Mindíg fáradt tekintet és befelé mélyül, mintha hiányozna belőle egy darab, nagyon rossz igy látni magam a tükörbe:(... EU.-Hajstúdio szalonban ajánlották, hogy ő kiváló erre a beavatkozásra...


2016. júl. 10. 00:33
 1/6 anonim válasza:
Háát,én egyáltalán nem ajánlom.Sablonosan dolgozik,vagy sikerül,vagy nem alapon. Nem vállal felelősséget az eredményért! Szerintem nagyobb a " füstje,mint a lángja"!
2017. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 GyörgyGajd válasza:
Nekem egy komoly méretes beavatkozást végzett az arcomon. 100%-ban tökéletes, hibátlan, bonyodalmaktól mentesen.
2018. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szilvia B.Ausztria válasza:

Èn voltam igen..s nekem egy olyan also szemhejplasztikat vállalt ès csinált neg nagyon szèpre amit más plasztikai sebèszek nem mertek vállalni mert nagyon minimalis bőr volt csak a kimetszhető. Az ott lèvő saját zsíromat csoportositotta át pontbol pontba ugy hogy a szemem alatt az arok megszunt. Nagyon jol lett dolgozva az izommal is feljebb lett huzva vagy nem tudom..de nincs sulyedt tekintet többè.


Ami pedig a sajátzsír szemgödör alá töltèst illeti. Nekem ilyent nem csinalt a Dr.de ismerősöm ismerősènek igen..Ő egy huszon èvei vège felè járò lány.. s nagyon elegedett. Sőt a lány anyukájának is Rodrigo Dr. töltötte saját zsìrjat szemgödör alá. Elègedettek. Azt gondolom ha valaki sajátzsir szemgodor alà feltolest kèr.. akkor legyen tisztaba vele hogy mit vállal. Mert a doki ha tul tölti könnyen lehet ott fog hurkakba allni szem alatt a zsìr..láttam ilyent nem szèp. Ha viszont nem tölti tul ès a zsirt a szervezet feldolgozza..szerintem gyerekes dolog a Dr.t okolni èrte. Sarazni èrte. Eleve zsìrtöltesnèl tudva levő dolog hogy valoszinuleg ismetelni kell . S azert vannak dolgok amiket beavatkozas utan illik betartani is. Szòval a dr.is hozott anyagbol dolgozik szerintem.. s ha valaki ker egy plasztikai barmit egy plasztikai sebèsztől.. vizsgalja meg saját magát is ..hogy vajon mit lehet kihozni belole. Bizony... Alles Gute... Lg.Szilvia B.Ausztria

2018. febr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Napokban voltam nala szem alatti orca gombolyito toltesen. Az asszisztens nagyon bunko. Mindig kremezem az arcom. Ugy mentem oda. Eros napsutesben leeg az arcom. Kiborult,h h mertem barmivel bekenni. H kepzelem ezt. Most le kell mosnia.


140 e huf-ba kerult 2 ml. A megbeszelesen mas toltoanyag nevet mondott. 120 e huf/ml. Mast kaptam az elozetes beleegyezesem nelkul. A szamlara csak unszolasomra akarta rairni az asszisztens a toltoanyag nevet. De a masikat irta,ami nincs az arcomban. Aztan adott egy tajekoztatot arrol az anyagrol,amit valojaban beletoltott.


Magatol nem akart szamlat adni,amikor kotelezo. Az a felelossegvallalas a munkajaert.


Nem iratta le a kartonomra,h mikkel van feltoltve az arcom. ( Szilikonra pl nem tolthetnek hialuronsavat,mert mindig csunyan begyullad vagy csomosodik.)


Mas sebeszeten kedvesek az asszisztensek.


Egyelore nem feltunoen ronda az eredmeny. Majd holnapra elvileg lemegy a duzzanat. Ugy tunik,egesz jo lett. De van egy resz,ahova kertem,hogy toltson es nem oda toltotte.



Ha vki azt gondolja errol a posztr,kamu, le tudom fotozni a szalat es elkuldom emailben.

2018. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az allitottak 4 evig marado tartos toltoanyagot adnak az arcomba.

Ma beszeltdm egy masik plasztikai sebesszel es megnezte az anyagot es leirta,hogy sima 1 ev alatt felszivido hialuronsav.


Egy nagy atveres reszese lettem. En nem ajanlom ezek utan senkinek.

A toltoanyag neve PERFECTHA SUBSKIN.


Meg hany embert fognak atvagni ilyesmivel? Vagy nektek mindegy,hogy 1 vagy 4 evre marad benn az anyag?


Olyan botoxot ad,hogy nem benul le tole az arcizom,azaz regi lehet az anyag. Botoxra sem nem ajanlom,hogy hozza menjetek. El kellett mennem mashoz ujra botoxoltatni a homlokom,mert ,amit o adott,attol ugyanugy rancolodott a homlokom.

2019. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én tavaly voltam nála és hasonló tapasztalataim vannak: az asszisztens arrogáns és bunkó, kezelési lapot, számlát nem adnak, nem tájékoztattak arról, hogy milyen töltő anyagot tettek az arcomba és a végeredmény sem sikerült túl jól, más orvossal kellett korrigáltatnom. Azt sem értem, hogy a rendelőjük miért van így eldugva, az ablakok befüggönyözve. Nem túl bizalomgerjesztő.
2021. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!