Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztikai tapasztalatok...

Mellplasztikai tapasztalatok valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma van 1 hete hogy megműtöttek. 325-os anatomiai implant(Sebbin SF 325) kerult be de valahogy nagyon kicsik. Van olyan akinek szinten ilyen implant kerult be? Nekem nagyon furcsa hogy kicsi? Ha nem nagy keres esetleg kepet is tudnatok mellekelni? Remelem nem tettek be kisebbet mint ami a papiron van. Koszonom elore is

2016. aug. 2. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok ebbe segíteni. De kérdésem lehetne?
2016. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze,valaszolok szivesen.
2016. aug. 3. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mekkoráról műtetted mekkorára?

Volt valami fájdalom vagy éreztél valamit, vagy csak műtét utàn kellemetlen?

Hány éves vagy?

Valamint még az hogy hogyan zajlik az egész mikor mentél be mennyit voltál bent?

2016. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
75B-s volt es kb 2 kosarmerettel lesz nagyobb. 27 eves leszek es van egy 2 eves kislanyom. Kicsit feltem hogy a gyerek mellett mit fogok csinalni es hogy fogok pihenni de a szuleim es a ferjem sokat segitettek es segitenek. Bementem a klinikara, ott adtak egy ruhat amit fel kellett venni es bekisertek a szobaba. Pont egyedul voltam. Ki kellett tolteni papirokat, utana bekotottek az infuziot ami kb 1 ora alatt ment le. Utana berajzolt a doki es besetaltam a mutobe. A korteremben keltem fel. Nem ereztem semmit csak hogy almos vagyok. Mivel keso delutan mutottek igy egesz ejszaka aludtam. Masnap 2-kor engedtek haza, na onnantol maga a halal!!! Cataflamot,verhigito injekciot es augmentint irtak fel ebbol a cataflam semmit nem hatott. Masnap konyorogtem a dokinak hogy adhob valami erosebbet,kaptam is se az sem nagyon hasznalt. Nekem a mutet utani 3 nap kinszenvedes volt,soha nem fajt meg igy semmi de utolag mar megerte. 3 nap utan levettek a szorito kotest,azota sportmelltarto van rajtam amit a varratszedesig nem vehetek le. A zuhanyzas es oltozkodes eleg erdekes. Meg most sem tudom teljesen felemelni a kezem,pl a hajamat nem tudom osszefogni. Ha van meg kerdesed szivesen valaszolok. :)
2016. aug. 3. 18:45
 5/8 anonim válasza:
38%

Fölöslegesnek tartom a plasztikákat, hiszen minden nő úgy gyönyörű ahogy van, de megpróbálok válaszolni.

Elvileg ugye megvan adva, hogy hirtelen mekkorát lehet. Most lett neked/önnek egy bizonyos mérettel nagyobb és még ezt is lehet növelni, nem? Én valami ilyesmiről hallottam, de nem akarok hülyeséget mondani :D

2016. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lengyel Emese válasza:

Sziasztok. Nekem lenne pár kérdésem ha aktívak vagytok még :)


Nekem két hét múlva lesz mellműtétem. 465cc anatómiai implantátumot választottam ki az orvos segítségével. Most 80B a mell méretem. Tudna valaki abban segíteni kb milyen kosár méretre számíthatok a műtét után?


Előre is köszi

2016. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is így jártam. 325 cc implantátumot valasztottam, de nagyon kicsi lett. Az eredeti mellméretem: 85B, a mostani 85C.

Elfelejtette mondani az orvos, hogy ha izom alá kerül az implantátum, kisebbnek látszik, mint a próba során. :-(

2017. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En sebbin 330 cc magas prof. kaptam nekem pont az alkatomnak megfelelő lett. Mereteim 156cm. 50 kg .mell alatt:68cm. Sajàt mellallomany az nagyon kicsike volt.
2018. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!