Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás kinél érdemes?

Mellnagyobbítás kinél érdemes?

Figyelt kérdés

Mindenkepp olyat szeretnek ami nem kokemeny, es termeszetes a tapintasa/kinezete amennyire csak lehetseges. Hallottam hogy alltalaban azok a mellek kemenyek ahol az implant az izom fele kerul, es h ugy kell kerni h izom ala rakjak hogy puha legyen.. Nem tudom ez valoban igy van-e.


Van mellem, mondjuk olyan pont egy "maroknyi" :D es nem szeretnek oriasi gorogdinnyeket, csak azert megis nagyobb, szebb melleket, amirol nem lathato hogy mu.

Max olyan 900e forintot szannek ra, ha nagyon nagyon muszaj 1milliot is raszanok csak tenyleg legyen szep,termeszetes. Kit ajanlotok?



2016. aug. 6. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

mindegyikről látni, hogy mű, aki mást mond, az vagy vak, vagy hazudik


jó az, ami most is van, hidd el

2016. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Most milyenek a melleid?
2016. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem jo, legalabbis nekem nem. 10000%ig biztos vagyok benne hogy megszeretnem es meg is fogom csinaltatni, jol atgondoltam mar evek ota ezen gondolkozom szoval lebeszelhetetlen vagyok
2016. aug. 6. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha már ennyire elhatároztad hogy megcsináltatod, akkor miért kérdezed? Te tested, te életed..

Szerintem még a hülye is látja egy mellen hogy igazi-e vagy sem, szóval emiatt kár az emberek véleményét kikérned

2016. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem Dr Csuha Lajos csinálta meg, ő volt kb az ötödik doki, aki meg is hallgatott, hogy természetes, kis melleket szeretnék, az összes többi nagy implantátumokat javasolt. Nem látszik rajta, hogy mű, az ismerőseim, családom nem is tudják. Sőt, aki melltartó nélkül látott nemrég, az sem tudta, hogy nem igazi, csak később lepődött meg, amikor mondtam. De persze nekem már 5 éve bent van, nyilván az első évben még merevebb, keményebb. Szóval, ha jól választasz orvost és méretet, akkor szép természetes lesz.
2016. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Engem Dr Gáspár Levente műtött lassan 7 éve. Azóta született 3 gyermekem is, szoptattam, híztam, fogytam, de a mellem nagyon szép, természetes hatású most is. Senki meg nem mondja, hogy nem eredeti, akinek eddig elmondtam (elköltöztünk azóta másik városba, itt senki sem ismert), az teljesen ledöbbent.

Én nagyon nagyokat szerettem volna, de Gáspár doki nem engedett a kérésemnek, pont akkorát rakott be, mint amekkorát a mellkas és egyéb méreteim megengedtek, és ezért utólag nagyon-nagyon hálás vagyok.

Nekem mirigyállomány alá rakták egyébként, nem izom alá.

2016. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is Gáspár Leventére szavazok. Csodaszépek lettek. Természeteset kértem és nem hatalmasat. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
2016. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!