Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás előtt vagy...

Mellnagyobbítás előtt vagy utána érdemes lefogyni, izmot építeni? 19N

Figyelt kérdés

Nyár végén szeretném megcsináltatni a melleimet, de elkezdtem fogyni is végre, és szeretnék úgy edzeni, hogy annak ne csupán az állóképességemre, de az izmaim tónusára is legyen komolyabb hatása. Ezt a fajta edzést részben már beépítettem a mindennapjaimba. Nem vagyok kövér, de ha sikerül a tervem, akkor az eredeti súlyomtól minimum 10, de inkább 15 kg-al leszek kevesebb. Ezért kérdezem, hogy ti mit javasoltok? Van e vkinek tapasztalata? Ez lényegében egy életmódváltás, semmilyen tablettát nem szedek, csak átalakítottam a mozgásformámat és az étrendemet, így hatékony a módszerem.

Ha nyáron még csak a súly lesz meg, de még kis izmot szeretnék építeni, vagy ha pl nem lesz meg a kívánt súlyom, milyen következményekkel járna, ha műtét után(nem közvetlen) folytatnám a tervet?

Köszönöm szépen!



2016. nov. 25. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor csináltasd meg, ha már úgy nézel ki, ahogy szeretnéd.
2016. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mivel utána eléggé meg van szabva, meddig nem edzhetsz, és ha igen, utána milyen intenzitással, inkább előtte.
2016. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp előtte. Vannak ezek a mellek, amik ráfonnyadtak az implantátumra, borzalmasan néznek ki. A nő mellkasán ott a két kemény tumor aminek a tetején ott lötyögnek és élik a külön kis életüket az aszott csöcsök, brrr...
2016. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Megy a zöld mancs😊
2016. nov. 25. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!