Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtét, hogy legyen...

Plasztikai műtét, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni. Az orromról lenne szó. Nagyon nem szép. Kiskoromban csúfoltak időnként miatta, felnőttként nem, csak 1-1 rokon, ismerős mondta, hogy érdemes lenne megműttetni.

Nincs párkapcsolatom, és nagyon szeretnék. Nem tudom, hogyha megműttetném változna-e a helyzet.


Az orrom a hétköznapi életben engem nem zavar, úgy gondolom, hogy nem görcsölök annyira rá. Jókedvű, vidám vagyok szinte mindig. Nem sírok emiatt.


Emellett én mindenben a természetesség híve vagyok, el sem tudnám képzelni magam sminkkel, vagy mű dolgokkal. Tehát a plasztikával is hadilábon állok. Több kérdés is foglalkoztat.


1. Eltudnám-e magam fogadni másik orral? Az is én lennék?

2. Mit szólnak a környezetemben lévők? Mindenkinek magyarázkodjak?

3. Ha esetleg sikerülne párt találnom, előkerülnek a régi fényképek, ott is magyarázkodok? És mi van a genetikával? Ez az orr öröklődhet. Akkor ez már becsapás?!


Tehát ha engem elfogadnak így, akkor engem nem zavarna ez az orr, viszont nagyon szeretnék egy párkapcsolatra, ami sajnos még nem volt az életemben.

Nem tudom, hogy a külső mennyire befolyásolta ezt. Mit gondoltok erről?

Titeket milyen kérdések foglalkoztattak,és mi vezetett a végső döntésig?


2016. dec. 11. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jo volna eloszor jobban belegondolni abba, hogy tenylegesen az orrod miatt nincs parkapcsolatod. Sok olyan embert ismerek akik nem tokeletesek, en sem vagyok az, megis talalnak maguknak part. Nagyon sok mulik a kisugarzason, az elso benyomason. Ha nagyon zavar teged probald meg elterelni rola a figyelmet,de en semmikep sem mutetnem meg
2016. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem az orrod a hibás. Az a hiba,hogy hagyod azt,hogy az orrod befolyásolja a gondolkodásod és ez kihat a kisugárzásodra is.Bármennyire gondolod magad vidámnak.

Ha meg tényleg nem feszengsz miatta,akkor a többi ember,hogy jön ahhoz,hogy megmondja mit csinálj? Talán te nem is gondolkodtál volna el erről,ha a többi ember nem említi meg.Másrészről meg igazán pozitív,hogy az emberek az orrod kinézetét tartják a legnagyobb hibádnak,mint kiskorodban a csúfolást.Ezek szerint emberileg nagyon jó lehetsz :)


Az én egyéni véleményem az,hogy mindenki azt csinál magával,ami jól esik.Az meg a másik,hogy én esetleg nem tenném meg ugyan azt.Szerintem orrműtétbe csak az kezdjen bele,aki tényleg szörnyen utálja.Elég veszélyes,eltörik az egész orrot.

Azt,hogy eltudnád-e fogadni magad,sajnos nem tudom.Ezt olyan ember tudná elmondani,akinek volt műtéte.De feltételezem jól érzi magát utána az ember,már ha sikeres volt a műtét.Hiszen ami miatt feszengett,nincs többé.


Utoljára még idebiggyeszteném,hogy ha ezek felmerültek benned és nem egyértelmű a válasz,akkor hagyd a fenébe.Ha tényleg műtétre van szükséged,akkor ez a jövőben megfog fogalmazódni benned.

2016. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazatok lesz. Csak kifele mutatom, hogy minden rendben van, belül eközben azon gondolkozok, hogy vajon mit gondolnak rólam, kellek-e így valakinek. Talán amíg nem rakom helyre magamban a dolgokat, feleslegesen gondolkozok bármin is.

Mi segíthet, hogy eldöntsem melyik irányba billenjen a mérleg nyelve? Egyenlőre nagyon bizonytalan vagyok.

2016. dec. 12. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ezt nehéz megmondani,hogy mitől fogod máshogy látni a dolgokat.Sokaknak elég egy tanítójellegű jó film vagy egy olyan ember aki inspirálja.Találni egy jó hobbit szintén olyan dolog,amitől elkezded élvezni az életet is.Könnyű mondani,hogy próbáld magad a világ legmenőbb emberének érezni.De néha azért érdemes kipróbálni.Mert minden amit érzel és gondolsz kiül az arcodra,látszik a testtartásodon és ahogy mész.Ezért ha adott egy dolog,amiben jó vagy akkor nem árt egy kis magabiztosság.

Viszont én hiszek abban,hogy pontosan akkor fog valaki melléd tévedni,amikor ezt a görcsös,párt akarok dolgot már egy kicsit lazábbra engeded.Hiszen ha mindig mondogatod magadban,hogy senkinek sem kellesz az sajnos azt vonzza be,hogy nem is fogsz.Légy pozitívabb,próbálj meg minden szomorúságod,bosszúságod közben gondolkodni,hogy ez vajon most tényleg megéri? Ha engem piszkálnak,akkor az valójában kit foglalkoztat majd napokig? Őket biztos nem,kimondták és el is felejtették.


Én biztos megmondanám mindig azoknak,akik szóvá teszik ezt az orr dolgot,hogy ne szóljanak bele ebbe hiszen nem az ő orruk.Miért zavarja őket? Semmi közük hozzá.

Szerintem ha egészségügyi okokat nem okoz,felesleges ilyen műtét alá vetni magad.

2016. dec. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mellműtéttel voltam így. 20-as éveimben nagyon akartam, de örülök, hogy nem tettem. Az értékrendem nem összeegyeztethető ezzel az egésszel. Nekem egy álom oldotta meg ezt a kérdést végleg. Azt álmodtam, hogy megcsináltattam. Először örültem majd végül nem. Folyton azt gondoltam ez nem én vagyok. És vissza akarom kapni a régi énem még ha tökéletlen is.. ettől vagyok az aki. Reggel felébredve tudtam bármilyen csalogató is a dolog, tudat alatt nem akarom. Ha nem lenne ez a fake világ tán nem is filóznánk ezeken a hülyeségeken. :)
2016. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm nektek! :) El sem hiszitek mennyit jelentenek nekem ezek a szavak így ismeretlenül is!
2016. dec. 16. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem az orrod a hibás.Nekem görbe oldalról és ilyen hosszú,hegyes,utálom,mégis rengeteg pasi hajt rám és volt 2 hosszabb komoly kapcsolatom is.

Viszont sosem tudtam megbarátkozni vele,minden részem tetszik,egyedül az orromat nem tudom elfogadni,ezért meg is fogom műttetni.Minden vágyam egy pisze orr :) Szerintem,ha nem tudsz megbarátkozni vele,inkább műttesd meg,jót tesz az önértékelésnek,de hidd el,nem ez az oka,hogy nincs kapcsolatod!

2016. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!